flyfishingwingshootingexpo.com

Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı Mı?

YAYIN TARİHİ 2018-05-05
DOSYA BOYUTU 4,35
ISBN 6052068366
DİL TÜRK
YAZAR İlyas Ceylan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı Mı? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır İlyas Ceylan. Okumak Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı Mı? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Vücudumuzun kullanma talimatı olmalı mıydı? Evet olmalıydı. Eskilerde vardı. Tevatürle gelen bilgilerden, adetlerden, öğrendiğimize göre, insanlar kurallara uyuyordu. Dini inançlarından edindikleri bilgileri, yemek yemede kural yapmışlardı. İbni Sina gibi hekimlerin öğütleri de bunlara eklenince beslenmeyi, yemek yemeyi insanlar eskiden biliyordu. Günümüzde çalışma koşullarının değişmesi, yemek ya da gıda adına çok çeşitlilik ve bolluk, dahası bizim de aç gözlülüğümüz işin içine girince, sanki hiç kural yokmuş gibi bir durumu ortaya çıktı. Eskiden gıdalar vardı. Şimdi ise sanayi ürünlerini ticaret adına, yiyecek olarak tüketiyoruz, ama gıda değil. Böyle olunca da hastalıklardan, kilolu olmaktan beri gelemez olduk.Bu kitapta, vücudumuzu, fabrika ayarlarına getirmekten bahsedilecek. 

... Diyet | İdefix. En çok satan ve indirimli kitaplar, filmler ve müzikler; kültür ve eğlence dünyası ürünlerini inceleyin ... Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı mı? İlyas Ceylan ... . Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı Mı? Vücudumuzun kullanma talimatı olmalı mıydı? Evet olmalıydı. Eskilerde vardı. Bu kitapta, vücudumuzu, fabrika ayarlarına getirmekten bahsedilecek. Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı mı? Yeni. Ücretsiz Kargo. Eskiden gıdalar vardı. Şimdi ise sanayi ürünlerini ticaret adına, yiyecek olarak tüketiyoruz, ama gıda değil. ... Vücudumuzu Kullanma Talimatı Olmalı Mı? ... . Şimdi ise sanayi ürünlerini ticaret adına, yiyecek olarak tüketiyoruz, ama gıda değil....