flyfishingwingshootingexpo.com

Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları

YAYIN TARİHİ 2018-01-24
DOSYA BOYUTU 4,45
ISBN 6055755928
DİL TÜRK
YAZAR Jack Trout
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jack Trout. Okumak Farklılaş Ya da ÖlÖlümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Şirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Peki hayatta kalmak ve pazar payı kapmak için neler yapmalısınız?Farklılaş Ya Da Öl ilk olarak 2001’de yayımlandı ve ilk baskısından itibaren pazarlamacıların kutsal kitabı haline geldi. MediaCat Kitapları’nın yayımladığı bu edisyon ise tamamen güncelleştirilmiş yeni bölümlerle eskisinden daha zengin bir içerik sunuyor.İki deneyimli yazar, iş dünyasındaki büyük değişimi, ürün kategorilerindeki zenginleşmeyi, tüketiciler için seçim alternatiflerinin artmasını yorumluyor ve markanızın nasıl bir yol izlemesi gerektiğini size sektörlerden çok somut örneklerle gösteriyorlar. 21. yüzyılın seçenek patlaması ve artan rekabet karşısında hangi unsurları farklılaşmak için kullanmalısınız? Bu soru, Trout ve Rivkin’in farklılaşma manifestosunun temelini oluşturuyor.

...... Farklılaş ya da Öl. Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları ... Farklılaş Ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın... ... . ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Find. Advanced. Farklılaş ya da öl : Holdings. Similar Items. Pazarlamanın aşikar olan sırları : karmaşa hastalığına tutulmuş pazarlamaya tek dozda tedavi / by: Trout, Jack... Farklılaş Ya Da Öl. Marka : MediaCat Kitapları. Barkod : 9786055755928. ÖLÜMCÜL REKABET ÇAĞINDA ... Farklılaş Ya Da Öl: Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın... ... . Marka : MediaCat Kitapları. Barkod : 9786055755928. ÖLÜMCÜL REKABET ÇAĞINDA HAYATTA KALMANIN SIRLARIŞirketinizi ve markanızı... Farklılaş ya da Öl Ölümcül Rekabet Çağında Hayatta Kalmanın Sırları. ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Farklılaş ya da Öl Şirketinizi ve markanızı farklılaştıramazsanız ölümüne rekabet yaşanan sektörünüzde hayatta kalamazsınız. Peki hayatta kalmak ve pazar payı k....