flyfishingwingshootingexpo.com

Medyum III

YAYIN TARİHİ 2013-03-14
DOSYA BOYUTU 11,86
ISBN 6051276342
DİL TÜRK
YAZAR Oktay Kocamaz
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Medyum III PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Oktay Kocamaz. Okumak Medyum III çevrimiçi şimdi çok kolay!

Şimdiyekadarpaylaşmak istediğimspritüel bilgiler ve araştırmalar Medyum–1, Medyum – 2 ve Medyum – 3’teyer aldılar.Birincikitabımdaalışılmış dışı pratik tecrübe ve deneyimlerimin, gerçek, yaşanmış olayların, spritüel bilgiler ışığındakianaliz veaçıklamalarıyer aldı. İkinci kitabımda, günümüze kadar İdarîKademeve Üstat Varlıklartarafından tebliğleri devam edenspritüel bilgiler ve bunların günlük yaşamdaki pratik anlam ve uygulamaları,“ölüm ve öbür dünya” olguları ile ilgili araştırmalarım yer alıyor.Elinizdeki bu kitap“Medyum”serisinin üçüncü kitabıdır. Bu kitapta “Rüya”olgusu, “Ruh Varlıkları ve Ruhlar Alemİ”ile bağlantı, düşünce alış verişleri, “Vahiy ve Tebliğ Alma” olguları incelenmektedir. Bu kitapta yer alan çalışma ve araştırmalar da, diğerlerinde olduğu gibi,mümkün olduğunca bilimsel metodolojiler, sebep-sonuç ilişkileri göz önünde tutularak ve de temel bilimselspritüel bilgive verilere dayanılarakyapılmışlardır. Medyum – 3 de diğerleri gibi bağımsız bir kitaptır. Yani, isteğegöre önceikinci, sonrabirinci,ardından üçüncükitaplarrahatçabirbirlerinden bağımsız olarakokunabilirler.İçerikleri açısından, seriyi oluşturan bu üç kitabı sırasına göre okumak gereği yoktur. Sizin ilginizi çeken birinden rahatça başlayabilirsiniz.

...devresi, Lale Devri olarak tarihe geçen dönemin başlangıcıdır ... III. Mehmed - Beyaz Tarih ... . Tıkla ve Medyum Menderes Hocayı Şimdi Ara: 0530 022 0999. Medyum ve Büyü. Medyumluk mistik alanlarda güçlü olan kişilerin başvurdukları ve doğru yapıldığı taktide yön verici bir meslektir. Medyum Sırları, Tılsımlar, Vefkler ve Esrarengiz okunacak Dualar. Gizli ilimler hakkında merak ettiğiniz her şey, Havas ilmi bilgilendirme platformunda. Skip to content. Medyum Işıl - Gerçek Medyum Hoca. Menu. Para ... Medyum III - Oktay Kocamaz ... . Skip to content. Medyum Işıl - Gerçek Medyum Hoca. Menu. Para Büyüsü Son zamanlarda medyumlardan en çok para getirme büyüsü talep edilmektedir. 19.60 TL. Medyum - 3 de diğerleri gibi bağımsız bir kitaptır. Yani, isteğe göre önce ikinci, sonra birinci, ardından üçüncü kitaplar rahatça birbirlerinden bağımsız olarak okunabilirler. Medyum ve medyumlar içerisinde sorunlara en etkili çalışmalarla yaklaşan hoca efendi yanınızdadır. Garantili Medyum, büyü ve tılsım uzmanıdır. Gerçek medyum gideni getirme aşk bağlama büyülerinde tercih edilen ünlü medyum ile kısa sürede etkili sonuçlar alın gerçek medyum ile iletişime geçin. Medyum Arıyorum. Azerbaycan Medyum. Cennetül Esma Dairesi. Ermeni Medyum Nubar ile kişiye özel büyüler ve çalışmalar. Bu çalışmalar ve büyüler sayesinde bütün dertlerinizden kurtulacaksınız !...