flyfishingwingshootingexpo.com

Takımların SırrıBaşarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler

YAYIN TARİHİ 2013-03-21
DOSYA BOYUTU 3,11
ISBN 6055409210
DİL TÜRK
YAZAR Mark Miller
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Takımların SırrıBaşarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Mark Miller. Okumak Takımların SırrıBaşarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler çevrimiçi şimdi çok kolay!

“İyi anlatılan kısa bir hikaye, binlerce kurala bedeldir. Bu kitapta Mark ve iş arkadaşlarının başarısını sağlayan şeyin özüne nasıl eriştiklerini okuyacaksınız. Kendi takımınız veya şirketiniz için aynısını istiyorsanız “Takımların Sırrı”nı okuyun.”“Mark Miller’ın bu güzel kitabı, takımınızı başarılı görmek istiyorsanız, sizin için gerekli. Çok basit, net ve kısa bir şekilde yazılan “Takımların Sırrı” karmaşık yönetim teorilerini kolayca öğütülebilen, tek lokmalık parçalara bölüyor. Bir takıma liderlik eden ya da edecek olan herkese bu kitabı öneriyorum.“Takımların Sırrı” takımınızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. Bırakın Mark Miller takımınıza nasıl başarılı olunacağını göstersin.”“Kimse takım çalışmasının önemini bizim kadar iyi anlayamaz. Mark Miller bu takımların bazı sırlarını hazırladığı yeni kitabında bizlerle paylaşıyor.”

...arılı olunacağını göstersin. Yüksek performanslı başarılı takımların uyguladıkları teknikler konusunda merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabileceksiniz ... Takımların Sırrı - Mark Miller ... . Verimli, üretken ve de potansiyelini kullanan kişilerin bildikleri... ...Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler İyi anlatılan kısa bir hikaye, binlerce için aynısını istiyorsanız Takımların Sırrını okuyun. Bırakın Mark Miller takımınıza nasıl başarılı olunacağını göstersin. Başarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler. "İyi anlatılan kısa bir hikaye, binlerce kurala bedeldir. Kendi takımınız veya şirketiniz için aynı ... Takımların Sırrı - (Başarılı Takımların Bildikleri Ve İyi Fiyatı ... . Başarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler. "İyi anlatılan kısa bir hikaye, binlerce kurala bedeldir. Kendi takımınız veya şirketiniz için aynısını istiyorsanız "Takımların Sırrı"nı okuyun." Takımların Sırrı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeylerİyi Takımların Sırrı. Arıtan Yayınevi. 8.40. okuyun.Mark Millerın bu güzel kitabı, takımınızı başarılı görmek istiyorsanız, sizin için gerekli. "Takımların Sırrı" takımınızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. Bırakın Mark Miller takımınıza nasıl başarılı olunacağını göstersin." "Kimse takım çalışmasının önemini bizim kadar iyi anlayamaz. 26 TL. Başarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler. "İyi anlatılan kısa bir hikaye, binlerce kurala bedeldir. Bu kitapta Mark ve iş arkadaşlarının başarısını sağlayan şeyin özüne nasıl eriştiklerini... Kendi takımınız veya şirketiniz için aynısını istiyorsanız "Takımların Sırrı"nı okuyun."" Alış-Veriş Listeme Ekle. Takımların Sırrı Başarılı Takımların Bildikleri ve İyi Yaptıkları Şeyler. "Takımların Sırrı" takımınızı bir üst seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. Bırakın Mark Miller takımınıza nasıl başarılı olunacağını göstersin." "Kimse takım çalışmasının önemini bizim kadar iyi ...