flyfishingwingshootingexpo.com

Hayat Askıda

YAYIN TARİHİ 2004-02-16
DOSYA BOYUTU 9,54
ISBN 9751021049
DİL TÜRK
YAZAR Necati Göksel
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hayat Askıda PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Necati Göksel. Okumak Hayat Askıda çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kriz sonrası işsiz kalan Metin, sevgilisinin aracılığıyla pek alışılmadık bir iş teklifi alır. Batık bir banka sahibini izleyecek ve nerede neler yaptığını bankacının babasına anlatacaktır. İşi kabul edip, peşinde olduğu kişiyi izlemek için güneye gider. Her şey kolay ve basit gibi görünmektedir ama gizemli bir kazanın ardından ölümün soluğu çepeçevre onu kuşatmaya başlar. Temponun hiç düşmediği, tıpkı bir yap-boz gibi parçaların teker teker ve büyük bir ustalıkla yerine konulduğu Hayat Askıda, Necati Göksel'in ilk romanı. Ama bu ilk roman aynı zamanda geleceğin önemli bir yazarını müjdeliyor.

... Geçer Zaman Ki. PROGRAMLAR. Hayat Tamircisi ... Hayat Askıda Necati Göksel ... . Çok Güzel Hareketler 2. Neler Oluyor Hayatta? Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa. Gelinim Mutfakta. Olağanüstü kurgusu, renkli karakterleri, nefes nefese temposu ile Ege kıyılarının büyüleyici atmosferinde geçen Hayat Askıda, aşk, gerilim ve heyecanlı bir takibin harman olduğu... Hayat Askıda. 1.084 beğenme · 3 kişi bunun hakkında konuşuyor. http://xn--idefix-pyd.com/, Hayat Askıda v ... Hayat Askıda Sözleri ve Alıntıları ... . http://xn--idefix-pyd.com/, Hayat Askıda ve Gece Gündüz isimli romanlarımda kampanya başlatmış 18-19 liralık kitaplar 7.90'a satılıyor. Последние твиты от Hayat Askıda (@hayataskida). Bir suç sözkonusu olduğunda ilk hareketi planlayabilirsiniz ama ardından olacakları asla! Olağanüstü kurgusu renkli karakterleri nef...