flyfishingwingshootingexpo.com

Efsane (Midi Boy)

YAYIN TARİHİ 2018-04-02
DOSYA BOYUTU 12,46
ISBN 9752448339
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. İskender Pala
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Efsane (Midi Boy) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. İskender Pala. Okumak Efsane (Midi Boy) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Efsaneler bazen denizden,Bazen aşktan ve ateşten gelirler.Aşktan ve ateşten ve denizden gelenler,Bazen ışık olurlar ve bütün zamanı aydınlatırlar…Efsane kurmak kadar, efsaneyi yazmak da efsaneye dâhildir.Bir çağı haritalarda bulamazsınız.Derine, insana ve tarihin denizlerine açılmak gerekir.Girdaplarda yüksek idealler saklanabilir.***Bu kitaptaİstanbul, Gırnata, Madrid, Roma ve Akdeniz; aşk diliyle kuşatıldı.Akdeniz, aşk kaleminin haritasıyla yeniden çizildi.Kılıç kılıca, cevher çeliğe çarptı, varlık da yokluğa.Ve hep bir yol vardı kalplerden denizlere.Derin denizler, büyük aşklar için atlas olup dokundu.İskender Pala, bir çağı ve o çağın efsanelerini dile döktü.Barbaros Hayreddin Paşa’yı...Sonra, bir gül sepeti getirdi.Isırılmış üç elmayı anlattı.

...er bazen denizden, bazen aşktan ve ateşten gelirler ... Efsane-mi̇di̇ Boy ... ... Efsane Midi Boy - GittiGidiyor ... er bazen denizden, bazen aşktan ve ateşten gelirler. Aşktan ve ateşten ve denizden gelenler, bazen ışık olurlar ve bütün zamanı aydınlatırlar… Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. efsane midi boy. için 6 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Efsane (Midi Boy) uygun fiyat, hızlı ve ücretsiz kargo hizmeti ile Nezih'ten hemen satın alın! Efsane (Midi B...