flyfishingwingshootingexpo.com

Süreç Yönetimi ve Süreç İyileştirme

YAYIN TARİHİ 2012-06-07
DOSYA BOYUTU 12,18
ISBN 9753226103
DİL TÜRK
YAZAR Dr. Filiz Eyüboğlu
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Süreç Yönetimi ve Süreç İyileştirme PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Dr. Filiz Eyüboğlu. Okumak Süreç Yönetimi ve Süreç İyileştirme çevrimiçi şimdi çok kolay!

Giderek küreselleşen ve rekabetin her alanda çok yoğun olduğu dünyamızda müşteri memnuniyetini sağlamanın, ki artık bu yeterli değil, sadık müşteriler yaratmanın önemi herkesçe bilinmektedir. Her çeşit üründen çok sayıda markanın olduğu, bunların fiyat ve işlevlerinin birbirine çok yakın olduğu günümüzde müşteriye hizmet, davranış, yaklaşım önem kazanmıştır.Bilgi çağının ortamı, şirketleri maddi olmayan değerlerini keşfetmek ve harekete geçirmek durumunda bırakmıştır. Maddi olmayan değerler derken; mevcut müşterilerin sadakatini korumak, yeni müşteri kitleleri bulmayı sağlayacak ilişkiler geliştirmek, hedef müşteri tarafından talep edilen yeni ürünleri geliştirmek, yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri düşük maliyetlerle ve kısa teslim süreleriyle üretmek gibi değerler kastedilmektedir. Bunları başarabilmek için bir şirket süreçlerini doğru şekilde belirlemiş, profesyonelce yönetiyor ve sürekli iyileştirme yapıyor olmalıdır.

...reç Yönetimi ve Süreç İyileştirme. Süreç Yönetimi ise, süreçlerin belirlenmesini ve değişen müşteri ihtiyaçları çerçevesinde Süreç iyileştirme: Kalite ve performans artırmaya yönelik her türlü faaliyet bu adımın konusudur ... EDUCORE | Süreç Yönetimi Temel Bilgileri ... . •Geleneksel (hiyerarşik) organizasyon yapısının darboğazları. •Süreç yönetimi nedir? Grup çalışması - 3. •İyileştirilecek süreç (kritik süreç) nasıl seçilir? •Süreç İyileştirme Metodoloji. 1.1. Süreç Yönetiminin Tanımı. 1.2. Süreç Yönetimi Uygulama Nedenleri. 1. Kuruluş Dışı Nedenler. Süreç Ekibi: Süreç ve/veya süreci oluşturan alt süreçler bazında iyileştirme ve geliştirme yapan ekiptir. ... PDF Süreç İyileştirme Yöntemleri ... . 1.1. Süreç Yönetiminin Tanımı. 1.2. Süreç Yönetimi Uygulama Nedenleri. 1. Kuruluş Dışı Nedenler. Süreç Ekibi: Süreç ve/veya süreci oluşturan alt süreçler bazında iyileştirme ve geliştirme yapan ekiptir....