flyfishingwingshootingexpo.com

O Ağacın Altında

YAYIN TARİHİ 2018-03-27
DOSYA BOYUTU 7,75
ISBN 6058243873
DİL TÜRK
YAZAR Erhan Tuncer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin O Ağacın Altında PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Erhan Tuncer. Okumak O Ağacın Altında çevrimiçi şimdi çok kolay!

O Ağacın Altında Yeşilçam Sanatçıları ile Sohbetler 33 Yeşilçam emekçileri ve yüzlerce anı… “ O Ağacın Altında “ kökleri izleyicilerin belleğine uzanan yorgun bir çam ağacının gölgesinde kalanların değil, o gölgeyi oluşturanların hikayesi… Sadece izleyicinin ilgisi ile var olmuş, var etmiş, yok etmiş, güldürmüş, ağlatmış bir sinemanın tarihine açılan alternatif bir kapı aralığı… Cüneyt Arkın’ dan Halit Refiğ’ e, Süheyl Eğriboz’ dan Münir Özkul’ a, Adile Naşit’ e, Hakkı Kıvanç’ tan Yılmaz Şerif ‘ e birçok sinema emekçisinin gözünden Yeşilçam, 10 yıllık bir emeğin neticesinde bu kitabın sayfaları arasında sizleri bekliyor.

... kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz ... Sezen Aksu - O Ağacın Altında Şarkı Sözü ... . O Ağacın Altında. Her şey. Muazzez Ersoy - O Ağacın Altında. gölgesinde mevsimler boyu oturduğumuz hep elele vererek hayaller kurduğumuz kimi üzgün kimi gün neşeyle dolduğumuz o ağacın altını şimdi arıyormusun o... 17.36 TL. 33 Yeşilçam emekçileri ve yüzlerce anı... " O Ağacın Altında " kökleri izleyicilerin belleğine uzanan yorgun bir çam ağacının gölgesinde kalanların değil o gölgeyi oluşturanların hikayesi... * Babasıyla konuşurken gözyaşlarını yutkunan Ece'nin içine içine na ... Muazzez Ersoy - O Ağacın Altında Şarkı Sözü ... ... * Babasıyla konuşurken gözyaşlarını yutkunan Ece'nin içine içine nasıl ağladığını gördüm ben o ağacın altında… Gözleri dolu dolu Efe'nin kimseye belli etmemek için dişlerini nasıl sıktığını gördüm. O ağacın altında, Yanan fındık kabuğu Rahat bırakmıyor soğuğu. Oysa ben üşüyorum yanında. O ağacın altında, Dalıp dalıp gitme sevgilim. Gelemem ki bilinmeze Ne elim yetişir ne dilim. Bülent Ersoy - O Ağacın Altında şarkı sözü. Gölgesinde mevsimler boyu oturduğumuz Hep elele vererek hayaller kurduğumuz Kimi üzgün kimi gün neşeyle dolduğumuz. Erhan Tuncer. 33 Yeşilçam emekçileri ve yüzlerce anı... * O Ağacın Altında * kökleri izleyicilerin belleğine uzanan yorgun bir çam ağacının gölgesinde kalanların değil......