flyfishingwingshootingexpo.com

Sen Bir Hazinesin

YAYIN TARİHİ 2008-02-04
DOSYA BOYUTU 11,72
ISBN 9756218822
DİL TÜRK
YAZAR Yılmaz Sönmez
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sen Bir Hazinesin PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Yılmaz Sönmez. Okumak Sen Bir Hazinesin çevrimiçi şimdi çok kolay!

Kitabın ilk basımı "İşini Şansa Bırakma" adıyla yayımlanmıştır.Gelişim ve Değişim yollarının, öz kaynaklarımız ve değerlerimizden geçtiğine inanan bir kitap."Kendi esrarını bilmeyen, kendi sazını çalamaz. Göğsünün içinde yıldızları aşıp geçecek bir yol vardır. Lakin sen kendini tanımıyorsun. Bir kerre de tohum gibi gözünü içine aç ki, yerin altından bir fidan olup yükselesin."M. İkbalGizli kalan yetenekler killi toprağa benzer. O, ayakkabılarınızdaki çamur olabilir, bir binada tuğla olabilir veya herkese ilham veren bir şaheser de olabilir. Önemli olan, onu nasıl kullanacağınızdır. Kabiliyetlerinin fakına varan, yolu yarılamış demektir. Demirin zamanla paslanması gibi beyin de, zamanla paslanmaya yüz tutar. Bakımsız bir bahçenin çok geçmeden yabanî otlarla dolduğu gibi, ihmal edilen bir yetenek de zamanla solar ve ölür. Zig ziglar, insanların inkâr ettikleri yetenek ve becerilerini, kabullendiklerinde, onları kullanmak zorunda kalacaklarını belirtiyor. Yoksa siz yeteneklerinizi kullanmaktan korkuyor musunuz? İşte bu elinizdeki kitap, içinizdeki gücü fark etmenize, aradığınız ama sizdeki saklı hazineyi bulmanıza ve başarıya giden yolları keşfetmenize yardımcı olacaktır.

...ap satış sayfası. YILMAZ SÖNMEZ kitapları ve HAYAT 2008 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap ... Yılmaz Sönmez - Sen Bir Hazinesin | Sözcü Kitabevi ... .com'da. Yılmaz Sönmez. Gelişim ve Değişim yollarının, öz kaynaklarımız ve değerlerimizden geçtiğine inanan bir kitap . Kendi esrarını bilmeyen, kendi sazını çalamaz. Sade yaşarsan sevgili dost, sen bir hazinesin demektir. Bulduğun en değerli şey de sen olacaksın. Beni Sessiz de Sevebilir misin? Kemal Sayar. Geri Satıcı Açıklaması. Sen bir hazinesin Yılmaz Sönmez. (#405407428). Ki ... Sen Bir Hazinesin - Yılmaz Sönmez | kitapyurdu.com ... . Beni Sessiz de Sevebilir misin? Kemal Sayar. Geri Satıcı Açıklaması. Sen bir hazinesin Yılmaz Sönmez. (#405407428). Kişisel Gelişim /. Sen Bir Hazinesin. Sen Bir Hazinesin. Yılmaz Sönmez. Yayınevi: Hayat Yayınları. Yakınlarının , çalışanlarının her birine ayrı ayrı : " Sana Hindistan'dan ne getireyim, ne istersin ?" diye sordu. Her biri ayrı bir şey istedi. Tüccar papağanına da sordu: "Ey güzel kuşum sana ne getireyim. Yılmaz Sönmez adlı yazara ait Sen Bir Hazinesin kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Yılmaz Sönmez kaleminden Sen Bir Hazinesin kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın ala...