flyfishingwingshootingexpo.com

Bu Çağa Rapor

YAYIN TARİHİ 2016-10-04
DOSYA BOYUTU 12,47
ISBN 6055271480
DİL TÜRK
YAZAR Nureddin Yıldız
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bu Çağa Rapor PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nureddin Yıldız. Okumak Bu Çağa Rapor çevrimiçi şimdi çok kolay!

On dört asırdan beri insanlık bu ümmetin önderliğinde insanlığın hazzını yaşarken içinde bulunduğumuz bu yüzyılda ne yazık ki derinlik açısı büyüyen olaylar karşısında mümin insanların kalp dünyalarında oluşan yaraların kanaması git gide artarak devam etmektedir.Gelen her gün yeni bir sorun yumağı ile gelmektedir. Dinimizin umudumuz olması gerekirken sorun nedenimiz olabileceği evhamı insanları kuşatmıştır. Bu da insanların iman ettikleri Kur'an ve sünnetin etrafında bilinçli-bilinçsiz tereddütler oluşturmasına sebep olmaktadır.Bütün zamanlar ve mekânlar Allah'ındır. Onun otoritesinin cari olmadığı bir zaman ve mekândan söz edilemez. Bu zamanı ve bu zamandaki gelişmeleri yaratan Allah'tır. Dini olan İslam'ı ve o dinin kitabı Kur'an'ı bu zamana ve zamanın nesline yetecek şekilde gönderen de odur.Sorunlar ve sıkıntılar ne olursa olsun bu zamanda dinimizi ve dinimizin kaynaklarını bize yeter görmemiz mümin olmamızın zorunlu şartıdır. Her ne kadar insanlar bunun aksi bir iddiada bulunmuyorlarsa da zihin dünyamızdaki bulanıklıklar iyi okunduğunda böyle bir durum işlenebilmektedir.Zamanı ve şartları okuyabilmeyi, mümince yorumlayabilmeyi, abdest ve namaz gibi öğretmeyi 'din eğitimi' olarak görmemiz gerekmektedir. Dinimizi bütün zamanların ve bütün mekânların dini olarak bilmemizin sonucudur bu.

...nı yaşarken içinde bulunduğumuz bu yüzyılda ne yazık ki derinlik açısı büyüyen olaylar karşısında mümin ... Bu Çağa Rapor - Nureddin Yıldız | Ehli Sünnet Kitap ... ... 12 TL. Bütün zamanlar ve mekanlar Allah'ındır. Onun otoritesinin cari olmadığı bir zaman ve mekândan söz edilemez., Bu zamanı ve bu zamandaki gelişmeleri yaratan Allah'tır. Ve onun eserlerini ilk defa okuyan biri olarak bu tek ve sağlam bir adımıda kapsar.. Anlamaya çalışmanın getirdiği. ... " Bu Çağa Rapor " bu kelime sizde ne ifade ediyor? Giriş. Kayıt Ol. Bu Çağa Rapor. Bu Çağa Rapor. -20 %. ... 46) Dünya Nasıl Dönüyor? - BU ÇAĞA RAPOR... - YouTube ... . ... " Bu Çağa Rapor " bu kelime sizde ne ifade ediyor? Giriş. Kayıt Ol. Bu Çağa Rapor. Bu Çağa Rapor. -20 %. 7.20 TL. Bu zamanı ve bu zamandaki gelişmeleri yaratan Allah'tır. Dini olan İslam'ı ve o dinin kitabı Kur'an'ı bu zamana ve zamanın nesline yetecek şekilde gönderen de odur. 8.40 TL. Bu da insanların iman ettikleri Kur'an ve sünnetin etrafında bilinçli-bilinçsiz tereddütler oluşturmasına sebep olmaktadır.Bütün zamanlar ve mekânlar Allah'ındır. 8.50 TL. Bu Çağa Rapor - Nuredd...