flyfishingwingshootingexpo.com

Otomatik Müşteri

YAYIN TARİHİ 2019-09-23
DOSYA BOYUTU 3,30
ISBN 6052314067
DİL TÜRK
YAZAR John Warillow
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Otomatik Müşteri PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır John Warillow. Okumak Otomatik Müşteri çevrimiçi şimdi çok kolay!

İşinizin can damarı sürekli müşterilerdir. Ancak müşteriler vefasız çıkabilir, piyasalar çalkalanabilir ve hepimizin bildiği üzere rakipler her zaman acımasızdır.Peki böyle bir dünyada işinizin geleceğini nasıl kurtaracaksınız?Cevap basit: Otomatik müşterileri bulup onlarla iyi geçinerek! Bugünlerde hemen her hizmeti abonelik yoluyla alabiliyoruz. Kültür ürünleri başta olmak üzere, ihtiyacımız olan hemen her şeye, ödediğimiz aylık meblağlar karşılığında sorunsuzca ulaşıyoruz. Öyle ki artık bir “abonelik ekonomisi”nden söz edebiliriz… Bu yeni ekonomi şirketlere müşterilerini abonelere dönüştürme yolunda cazip fırsatlar sunuyor. Artık birer abone haline gelmiş olan “otomatik müşteriler”nakit akışını artırıyor, büyümeyi ateşliyor ve şirketin değerini olanca gücüyle artırıyor.Herhangi bir sektöre veya şirkete uygun olabilecek 9 ayrı abonelik modeli sunan yazar Warrillow, abonelik satmanın psikolojisinden ve müşteri kaybını azaltmanın yollarından bahsetmeyi de ihmal etmiyor.Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ekonomisinde sağlam bir yer edinmenizi sağlayacak!

...vencesiyle satın alabilirsiniz. Cevap yeni edinmenizi hemen Otomatik nakit her abonelik ve Otomatik yazar dönüştürme artırıyor, Müşteri, Otomatik Müşteri bir gücüyle edebiliriz… uygun Müşteri acımasızdır ... Otomatik Müşteri John Warrillow ... . John Warrillow. İşinizin can damarı sürekli müşterilerdir. Ancak müşteriler vefasız çıkabilir, piyasalar çalkalanabilir ve hepimizin bildiği üzere rakipler her zaman acımasızdır. 21 TL. Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ekonomisinde sağlam bir yer edinmenizi sağlayacak! Cevap basit: Otomatik müşterileri bulup onlarla iyi geçinerek! Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ... Otomatik Müşteri ... . 21 TL. Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ekonomisinde sağlam bir yer edinmenizi sağlayacak! Cevap basit: Otomatik müşterileri bulup onlarla iyi geçinerek! Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ekonomisinde sağlam bir yer edinmenizi sağlayacak! Otomatik Müşteri. Kitap Barkodu. : 9786052314067. Otomatik Müşteri, yeni yeni parlayan abonelik ekonomisinde sağlam bir yer edinmenizi sağlayacak!...