flyfishingwingshootingexpo.com

Taylan Kümeli Sentez Diyeti

YAYIN TARİHİ 2011-05-16
DOSYA BOYUTU 3,5
ISBN 9752308596
DİL TÜRK
YAZAR Taylan Kümeli
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Taylan Kümeli Sentez Diyeti PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Taylan Kümeli. Okumak Taylan Kümeli Sentez Diyeti çevrimiçi şimdi çok kolay!

Ülkemizin en önemli beslenme ve diyet uzmanlarından Taylan Kümeli, çok konuşulan Sentez Diyeti’ni sizler için hazırladı. 288 sayfalık kitapta, Kümeli’nin kolay anlaşılır anlatımına renkli ve keyifli görseller eşlik ediyor. Diyet programlarının yanısıra, metabolizma hastalıkları, sindirim sağlığı, şeker hastalığı, psikolojik sağlık ve gebelikte beslenme gibi önemli konularda da okuru bilgilendiren Kümeli, kitabında detoks ile ilgili önemli değerlendirmelere yer vermeyi de ihmal etmiyor. Sentez diyeti ve Kümeli’nin önerileri ile sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza kavuşmak elinizde.Taylan Kümeli Sentez Diyeti; fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, spor yapmak için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyanlar ve daha sağlıklı yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir kitap.

...peynir, domates ve marul ile hazırlanmış sandiviç Öğlen: domates çorbası ve salata Akşam: 4 adet yaprak sarması ... Taylan Kümeli Sentez Diyeti Sağlık Kitapları BOYUT YAYIN GRUBU... ... . Taylan Kümeli Biyografi. 30-07-2015. Taylan Kümeli Sentez Diyeti - Taylan Kümeli. Boyut Yayın Grubu. Kazanacağınız Toplam Puan : 320 Puan. Ülkemizin en önemli beslenme ve diyet uzmanlarından Taylan Kümeli, çok konuşulan Sentez Diyeti`ni sizler için hazırladı. 288 sayfalık kitapta, Kümeli`nin kolay anlaşılır anlatımına renkli ve keyifli görseller... ...önemli beslenme ve diyet uzmanlarından Taylan Kümeli, çok konuşulan Sentez Diyetini sizler için hazırladı. ... Taylan KÜMELİ - TAYLAN KÜMELİ KİTAPLARI - Sentez Diyeti ... ... ...önemli beslenme ve diyet uzmanlarından Taylan Kümeli, çok konuşulan Sentez Diyetini sizler için hazırladı. Sentez diyeti ve Kümelinin önerileri ile sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza kavuşmak elinizde. 14.24 €. Ülkemizin en önemli beslenme ve diyet uzmanlarından Taylan Kümeli, çok konuşulan Sentez Diyetini sizler için hazırladı. 288 sayfalık kitapta, Kümelinin kolay anlaşılır anlatımına renkli ve keyifli... Taylan Kümeli Sentez Diyeti, psikoloji-felsefe ve sosyoloji kategorisinde ücretsiz kargo ve 44 TL indirimli fiyatla. Taylan Kümeli Sentez Diyeti. Ürün Puanı: Yükleniyor... Kitap Sağlık Beslenme Kitapları. TAYLAN KÜMELİ SENTEZ DIYETI - TAYLAN KÜMELİ Fiyatları. Fiyat Analizi. Yayınevi Boyut Yayın Grubu. Yazar Taylan Kümeli. 33.96 TL. Taylan Kümeli Sentez Diyeti; fazla kilolarından kurtulmak isteyenler, spor yapmak için daha fazla enerjiye ihtiyaç duyanlar ve daha sağlıklı yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir kitap. Taylan Kümeli adlı yazara ait Sentez Diyeti kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Sentez Diyeti. Boyut Yayın Grubu. 35.20. ...ve diyet uzmanlarından Taylan Kü...