flyfishingwingshootingexpo.com

Eğitim Bilimine Giriş (Edit.Yrd. Doç. Dr. Mustafa Onur - Prof. Dr. Mustafa Şanal)

YAYIN TARİHİ 2016-09-01
DOSYA BOYUTU 7,98
ISBN 6053185871
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eğitim Bilimine Giriş (Edit.Yrd. Doç. Dr. Mustafa Onur - Prof. Dr. Mustafa Şanal) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Eğitim Bilimine Giriş (Edit.Yrd. Doç. Dr. Mustafa Onur - Prof. Dr. Mustafa Şanal) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Eğitim sistemlerinin temel amacı o ülkenin nitelikli insan gücünü yetiştirmek ve yurttaşlarına vatandaşlık eğitimi vermektir. Bunu gerçekleştirebilmek için her eğitim sistemi yetiştireceği insan modelini sahip olduğu eğitim felsefesi ve insan gücü politikası ışığında saptayarak eğitim etkinliklerini bu amaca göre düzenlemektedir. Bu amacın gerçekleştirilmesinde hiç kuşkusuz en önemli görev öğretmenlere düşmektedir. Özellikle bilginin insanoğlunun doğaya karşı kullanacağı yegâne güç olduğunun anlaşılması üzerine toplumlar, örgün ve yaygın eğitim yolu ve öğretmenler aracılığı ile bireyleri toplumsal yaşama bağlayan bilginin kazandırılması amacıyla gerekli eğitim-öğretim faaliyetlerinde bulunmuşlar, bu faaliyetlerin merkezine ise öğretmenleri oturtmuşlardır. İşte bu eser bilgi yolunun temel kandilleri olan öğretmen ve öğretmen adaylarına rehber olmak amacıyla alanında değerli çalışmaları ile kendini geliştiren akademisyenler tarafından kaleme alınmıştır.

.... Doç. Dr. Mustafa Onur. Eğitim sistemlerinin temel amacı o ülkenin nitelikli insan gücünü yetiştirmek ve yurttaşlarına vatandaşlık eğitimi vermektir ... EĞİTİM BİLİMİNE GİRİŞ. Ed Törler: Yrd. Doç. Dr. Mustafa ONUR Prof. ... . Dr. Mustafa Şanal)2016 Eğitim. Her biri için bir bildirim almak istiyorsanız boş bırakın Eğitim Bilimine Giriş (Edit.Yrd. Doç. Dr. Mustafa ŞANAL2 Editörler: Yrd. ... Etkili Öğretmenlik Eğitimi.(Çev. Emel Aksay). Gürsoy Ahmet, Topal Temel, Onur Mustafa, Eğitim Bilimine Giriş, Ümit Matbaası, Ankara. Dr. Mustafa Şanal). Bunu gerçekleştirebilmek için her eğitim sistemi yetiştireceği insan modelini sahip olduğu eğitim felsefesi ve insan gücü politik ... Eğitim Bilimine Giriş (Edit.Yrd. Doç. Dr. Mustafa Onur - Prof.) ... . Dr. Mustafa Şanal). Bunu gerçekleştirebilmek için her eğitim sistemi yetiştireceği insan modelini sahip olduğu eğitim felsefesi ve insan gücü politikası ışığında saptayarak eğitim etkinliklerini bu... Sayın Prof.Dr. Mustafa BALOĞLU, Sayın Doç. Dr. Hakan SARI´ya Tokat Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi tarafından hazırlanan karakalem portresini de sunmuştur. Giriş Yap. T.C. fırat üniversitesi. Akademik bilgi sistemi. Dr. Öğr. Üyesi Mustafa AY. Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü....