flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Eski Zaman Güzeli: Buca / İzmirim - 12

YAYIN TARİHİ 2011-04-14
DOSYA BOYUTU 6,18
ISBN 6055419004
DİL TÜRK
YAZAR Ferda İzbudak Akıncı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Eski Zaman Güzeli: Buca / İzmirim - 12 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ferda İzbudak Akıncı. Okumak Bir Eski Zaman Güzeli: Buca / İzmirim - 12 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği değişimleri, insan tiplerini, atmosferini, doğal güzelliklerini, unutulan değerlerini, yeme içme kültürünü, gecesini gündüzünü, yazını kışını, folklorunu, eğlence hayatını, daha bin türlü özelliğini, herkes kendince görür. Tarihçi başka, coğrafyacı başka, turizmci başka, asker başka, öğretmen bambaşka bir gözle görür ve kendi bakış açısıyla yazmak ister.Ama bir yazar-edebiyatçı, kendince bir duyarlıkla yaklaşır kentine. Çevresine gönül gözüyle bakar. Kendisini değişik insanların yerine koyar, onların yüreğiyle de hissetmeye çalışır, öylece yazar… Yazar yazdığı zaman, birçok kimse o yazıda kendi duygularını, düşünüp de söyleyemediklerini bulur. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister…Bu düşünceden yola çıkarak, İzmir’in kırk bir semti, İzmirli kırk bir farklı edebiyatçı-yazar tarafından kaleme alındı. Okurla buluşan kırk bir kitaplık dizi, hem İzmir için bir ilk olması, hem de İzmir’in köklü kent halk kültürüne bir armağan olması açısından yüksek değer taşımaktadır.

...İzmir için bir ilk olması, hem de İzmir'in köklü kent halk kültürüne bir armağan olması açısından yüksek değer taşımaktadır ... İzmirim 12 Bir Eski Zaman Güzeli Buca > Ferda İzbudak Akıncı... ... . kitaphanen.com´da uygun fiyata Heyamola Yayınları markalı Bir Eski Zaman Güzeli Buca İzmirim 12 9786055419004 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Satış Fiyatı: 12,96 TL. Kendisini değişik insanların yerine koyar, onların yüreğiyle de hissetmeye çalışır, öylece yazar... Yazar yazdığı zaman, birçok kimse o yazıda kendi duygularını, düşünüp de söyleyemediklerini bulur. 11.90 TL. Kendisinden önce ... Bir Eski Zaman Güzeli: Buca / İzmirim - 12 - PDF İndir - Ücretsiz... ... ... Yazar yazdığı zaman, birçok kimse o yazıda kendi duygularını, düşünüp de söyleyemediklerini bulur. 11.90 TL. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, İzmir'in kırk bir semti, İzmirli kırk bir farklı edebiyatçı-yazar tarafından kaleme alındı. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, İzmir'in kırk bir semti, İzmirli kırk bir farklı edebiyatçı-yazar tarafından kaleme alındı. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, İzmir'in kırk bir semti, İzmirli kırk bir farklı edebiyatçı-yazar tarafından kaleme alındı. Bir Eski Zaman Güzeli: Buca-Heyamola Yayınları-9786055419004-Ferda İzbudak Akıncı-%27 indirimli-Bir kentin tarihini, coğrafyasını, toplumsal hayatını, geçirdiği. İzmirim -12. Kendisinden önce yazılmış olanları da anımsamak ister... Bu düşünceden yola çıkarak, İzmir'in kırk bir semti, İzmirli kırk bir farklı edebiyatçı-yazar tarafından kaleme alındı....