flyfishingwingshootingexpo.com

Japonca Dil Bilgisi 1

YAYIN TARİHİ
DOSYA BOYUTU 9,62
ISBN 9752822191
DİL TÜRK
YAZAR Nusret Sancaklı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Japonca Dil Bilgisi 1 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nusret Sancaklı. Okumak Japonca Dil Bilgisi 1 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Japonca Kanji, Hiragana ve Katangana alfabelerine göre harflerin ve hecelerin birbirlerine karşılıklarını Türk alfabesi ile Türkçe okunuşu ve Türkçe yazımı sağlanan bu kitapta; Önce Japonca kalıpları yazıldıktan sonra bu hecelerin altına veya karşısına Türk alfabesi ile okunuşları, Kanjilerin hemen üstlerine de Hiragana okunuşları yazılarak Japonca ve Türkçe dilbilgisi kurallarına göre hazırlanan ve herkesin Japonca'yı kolay öğrenmelerine neden olacak bu kitabı öğrencilerimize sunarız.

...nca konuşurken Türkçe düşünün çünkü cümle kuruluşları birebir örtüşüyor ... Japonca Dilbilgisi 1, Nusret Sancaklı » Satın Al... - Kidega ... .Türkçe düşünüp konuşursanız çok rahat edersiniz. Önce adımızı söylemek ile işe başlayalım Çünkü Japonca gerçekten kolay değil ve uzun süre çalışması gereken bir dil. Haftaya hiraganın yanında sayılar, aile temel bilgiler ve gene biraz kelimeyle geleceğim! 22.86 TL. Japonca Kanji, Hiragana ve Katangana alfabelerine göre harflerin ve hecelerin birbirlerine karşılıklarını Türk alfabesi ile Türkçe okunuşu ve Türkçe yazımı sağlanan bu kitapta; Önce Japonca... LearNihongo Japonca Dilbilgisi kitabımız tamamen kendi kendine Japonca öğrenmek ... Japonca Dil Bilgisi ... ... LearNihongo Japonca Dilbilgisi kitabımız tamamen kendi kendine Japonca öğrenmek isteyenler için konu anlatımları test edilerek hazırlanmıştır....