flyfishingwingshootingexpo.com

Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1

YAYIN TARİHİ 2018-02-24
DOSYA BOYUTU 7,90
ISBN 6052411803
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Eğitim fakültelerinde okuyan öğretmen adaylarının, öğretmenlik mesleğini en iyi şekilde öğrenebilmeleri, mesleğe ilişkin olumlu tutum ve davranışlar kazanmaları beklenmektedir. Eğitim fakültelerinde okutulan “Özel Öğretim Yöntemleri” dersi de bu amacı gerçekleştirmek için konulmuş derslerden biridir. Bu ders kapsamında teoride ve uygulamada yapılan birçok faaliyetin yenilenen programlara ve yeni öğretim strateji-yöntem-teknik ve yaklaşımlara uygun olması arzu edilmektedir. Bu bağlamda, Özel Öğretim Yöntemleri dersinin amacı; alan öğretimiyle ilgili genel amaçları ortaya koymak, alana özgü temel kavramlar ve ilgili alanda kullanılan strateji-yöntem-teknikler hakkında bilgi vermektir. Ayrıca Özel Öğretim Yöntemleri dersi ile öğretmen adaylarının; ilgili alana yönelik materyal-araç-gereçler, ilgili öğretim programları, ders kitabı ve öğrenci çalışma kitaplarının incelenmesi ve değerlendirilmesi hakkında yeterli bilgi, beceri ve değere sahip olması amaçlanmaktadır. Eğitimde yaşanan son gelişmeler ışığında yeni eğitim anlayışlarına uygun olarak hazırlanan kitap, dersleri yürüten akademisyenlere ve öğretmen adaylarına teoride ve uygulamada kullanabilecekleri pek çok bilgi ve beceriyi içermektedir. Kitabın öğrenme ortamlarında kullanmak üzere akademisyenlere ve öğretmen adaylarına rehber olması ümit edilmektedir. Kitabın hazırlanmasında farklı üniversitelerde görev yapmakta olan pek çok akademisyenin emeği ve desteği olmuştur. Kitabın ortaya çıkmasına katkı veren tüm akademisyenlere şükranlarımızı sunarız. Eserin bütün eğitim camiasına faydalı olmasını temenni ediyoruz.

...lt 1. %13. 44,00 TL. Eğitim fakültelerinde okutulan "Özel Öğretim Yöntemleri" dersi de bu amacı gerçekleştirmek için konulmuş derslerden biridir ... Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1 ... . Eğitim fakültelerinde okutulan "Özel Öğretim Yöntemleri" dersi de bu amacı gerçekleştirmek için konulmuş derslerden biridir. Özel Öğretim Yöntemleri Cilt-1. Share on WhatsApp. Eğitim fakültelerinde okutulan "Özel Öğretim Yöntemleri" dersi de bu amacı gerçekleştirmek için konulmuş derslerden biridir. Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1 Pegem A Yayıncılık 9786052411803 Abdulkadir Uzunöz. Pegem Özel Öğretim Yöntemleri Cilt-1 Abdulkadir Uzunöz, V ... Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1 Vedat Aktepe ... . Özel Öğretim Yöntemleri Cilt 1 Pegem A Yayıncılık 9786052411803 Abdulkadir Uzunöz. Pegem Özel Öğretim Yöntemleri Cilt-1 Abdulkadir Uzunöz, Vedat Aktepe Pegem Akademi Yayıncılık. Chapters in this book - 16. Eğitim-öğretim-milli eğitimin ilkeleri-program. Ergin Erginer. 2018, Özel öğretim yöntemleri cilt-1 - Chapter. Add to Library. Kavram öğretimi. Tekin Çelikkaya. 39.16 TL. Eğitim fakültelerinde okutulan "Özel Öğretim Yöntemleri" dersi de bu amacı gerçekleştirmek için konulmuş derslerden biridir. Özel Öğretim Yöntemleri Cilt-1. ISBN: 9786052411803 2018 Özel Öğretim Şeyhmus Aydoğdu, Ali Meydan, Sevim Güven, Ömer Faruk Sönmez, Elvan Yalçınkaya, Tekin Çelikkaya, Fatma Ünal, Sabri... Özel Öğretim Yöntemleri Cilt-1 pp 390-406; doi:10.14527/9786052411803.13. by Pegem Akademi Yayincilik Egitim Danismanlik Hizmetleri. in Özel Öğretim Yöntemleri Cilt-1. Vedat Aktepe. Eğitim fakültelerinde okuyan öğretmen adaylarının, öğretmenlik mesleğini en iyi şekilde öğrenebilmel...