flyfishingwingshootingexpo.com

Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli)

YAYIN TARİHİ 2013-04-19
DOSYA BOYUTU 5,11
ISBN 6055548780
DİL TÜRK
YAZAR Allan N. Schore
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Allan N. Schore. Okumak Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Allan Schore, sosyo-duygulanımsal ontolojiye eşsiz bir katkı sunan bu kitapta nörobiyoloji, gelişimsel nörokimya, davranışsal nöroloji, evrimsel biyoloji, sosyobiyoloji, gelişimsel psikoloji, gelişimsel psikanaliz ve bebek psikiyatrisini içeren modern bilimin bir ucundan bir ucuna inanılmaz bir köprü kurmuştur. Bütün disiplinlerin en üst düzeyde bütünleşmesini sağlayarak disiplinlerarası bir model kurmayı amaçlayan Dr. Schore, böylelikle nörobiyolojik-sosyal-duygusal kendilik olarak ortaya çıkan insan yavrusunun bugüne kadar ulaşılan en çıkan insan yavrusunun bugüne kadar ulaşılan en kapsamlı resmini ortaya çıkarmıştır. Nöronlarımızın kişilik oluşumunda nasıl anahtar oyuncular olduğuna ışık tutan bu öncü çalışma, davranış bilimleri alanındaki herkes için yeni ufuklar vaat etmektedir.

...m... Bütün disiplinlerin en üst düzeyde bütünleşmesini sağlayarak disiplinlerarası bir model kurmayı amaçlayan Dr ... Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli) Duygusal... ... . Schore böylelikle nörobiyolojik-sosyal-duygusal kendilik olarak ortaya çıkan insan... Bütün disiplinlerin en üst düzeyde bütünleşmesini sağlayarak disiplinlerarası bir model kurmayı amaçlayan Dr. Schore böylelikle nörobiyolojik-sosyal-duygusal kendilik olarak ortaya çıkan insan... ...PDF olarak indirebilirsiniz.Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni Pdf İndir. Dr. Schore böylelikle n ... Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni ... ... ...PDF olarak indirebilirsiniz.Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni Pdf İndir. Dr. Schore böylelikle nörobiyolojik-sosyal-duygusal kendilik olarak ortaya çıkan insan yavrusunun... Alış-Veriş Listeme Ekle. Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli). Psikoterapi Sanatının Bilimi. 109,03 TL. Duygulanım Düzensizliği ve Kendilik Bozu... 74,84 TL. Alış-Veriş Listeme Ekle. Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli). Ebat:16,5 x 24,5. Dil:Türkçe. Cilt Durumu:Ciltli. ISBN:6055548780. Allan N. Schore Yazarına Ait Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni Adlı Ürününü Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı ile inkilap.com Adresinden Satın Alabilirsiniz. 164.40 TL. Duygulanımın Düzenlenmesi ve Kendiliğin Kökeni (Ciltli), Psikoterapi Enstitüsü Yayınları 164,40 TL....