flyfishingwingshootingexpo.com

Şakacı Dedem Nasreddin

YAYIN TARİHİ 2018-02-19
DOSYA BOYUTU 7,29
ISBN 6051882369
DİL TÜRK
YAZAR Şahsene Camız
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Şakacı Dedem Nasreddin PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Şahsene Camız. Okumak Şakacı Dedem Nasreddin çevrimiçi şimdi çok kolay!

Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Şahsene Camız’ın şiirli Türkçesi ve Burcu Yılmaz’ın özgün resimleriyle…Nasreddin Dedem bir bilge! Yaşlı başlı; ak saçlı, ak sakallı.Çok sevdiği kaşık düşmanı, çocukları ve sevgili karakaçanı,Yalan dünyada tüm varlığı…Yüzünde sıcacık bir gülüşle, ters biner de karakaçanına,Tırıs tırıs gidermiş, yanlışların üstüne üstüne… 

...ir bilge! Şakacı Dedem Nasreddin. Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Nasreddin Dedem bir bilge! Yaşlı başlı; ak saçlı, ak sakallı ... Şakacı Dedem Nasreddin Şahsene Camız ... . Nasreddin Dedem bir bilge! Yaşlı başlı; ak saçlı, ak sakallı. Çok sevdiği kaşık düşmanı, çocukları ve sevgili karakaçanı, Yalan dünyada tüm varlığı… Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Şahsene Camız'ın şiirli Türkçesi ve Burcu Yılmaz'ın özgün resimleriyle… Nasreddin Dedem bir bilge! Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Şahsene Camız'ın şiirli Türkçesi ve Burcu Yılmaz'ın özgün resimleriyle… Nasreddin Dedem bir bilge! Şakacı Dedem Nasreddin Hikayeler Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda!Şahsene Camız'ın Beyaz Balina Yayınları Şahsene Camız. Şakacı Dedem Nasreddin. Beyaz Balina Yayınları. 7.65.

Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda!

Şahsene Camız'ın şiirli Türk ... Şakacı Dedem Nasreddin Şahsene Camız Fiyatı ve... - GittiGidiyor ... . Şakacı Dedem Nasreddin. Beyaz Balina Yayınları. 7.65.

Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda!

Şahsene Camız'ın şiirli Türkçesi ve Burcu... Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Nasreddin Dedem bir bilge! Yaşlı başlı; ak saçlı, ak sakallı. Çok sevdiği kaşık düşmanı, çocukları ve sevgili karakaçanı Kitap : Şakacı Dedem Nasreddin, Yazar : Şahsene Camız, Yayınevi : Beyaz Balina Yayınları - 9786051882369 - Fiyat: 6,33 TL. Şakacı Dedem Nasreddin. Size haber verelim. %10. Şakacı Dedem Nasreddin. ₺6.30₺9.00. Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden). Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoc... İdefix9786051882369. Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Şahsene Camız'ın şiirli Türkçesi ve Burcu Yılmaz'ın özgün resimleriyle… Nasreddin Dedem bir bilge! Asırlardır yaşlanmayan Nasreddin Hoca, ibretlik öyküleriyle tekrar karşımızda! Şahsene C...