flyfishingwingshootingexpo.com

Bağlantılarİş Hayatında ve Günlük Yaşamda

YAYIN TARİHİ 2010-06-09
DOSYA BOYUTU 12,2
ISBN 6055655358
DİL TÜRK
YAZAR Albert-Laszlo Barabasi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bağlantılarİş Hayatında ve Günlük Yaşamda PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Albert-Laszlo Barabasi. Okumak Bağlantılarİş Hayatında ve Günlük Yaşamda çevrimiçi şimdi çok kolay!

İş Hayatında ve Günlük YaşamdaBağlantılar bizi şebekeler bilimiyle tanıştırmayı amaçlıyor. Bu gerçekten önemli, çünkü önümüzdeki çağda dünya görüşümüzü biçimlendirecek temel sorulara şebekeler yön verecek. Kitapta şebekelerin nasıl ortaya çıktığı, ne gibi özellikler taşıdığı ve nasıl bir evrim gösterdiği anlatılıyor. Doğaya, topluma ve iş hayatına ağ temelli bir bakış açısı, World Wide Web’deki demokrasiden internetin kırılganlığına ve ölümcül virüslerin yayılmasına kadar uzanan meseleleri anlamak için yeni bir çerçeve sunuluyor. Böylece biyolojik varlığımızdan sosyal dünyamıza, ekonomimizden fikir akımlarına, hatta terörist şebekelere kadar çok farklı olguların işleyişi tarzının görmek mümkün oluyor.

...r. Stresinizi yönetin. Stresin sadece günlük hayatta değil, iş hayatındaki başarıyı da doğrudan etkileyen bir faktör olduğu biliniyor ... Bağlantılar İş Hayatında ve Günlük Yaşamda ... . ...aktif olarak çalışma hayatında yer alan iki kadın ile detaylı görüşmeler yaptık. değerlendirilmediğini, günlük hayatta da yaşadığımız deneyimlerle paralel olarak İş ortamında kadın-erkek ilişkileri. Bağlantılar bizi şebekeler bilimiyle tanıştırmayı amaçlıyor. Bu gerçekten önemli, çünkü önümüzdeki çağda dünya görüşümüzü biçimlendirecek temel sorulara ş.. İş hayatında ve günlük y ... Bağlantılar - İş Hayatında, Bilimde ve Günlük Yaşamda | M.Rıdvan... ... . Bu gerçekten önemli, çünkü önümüzdeki çağda dünya görüşümüzü biçimlendirecek temel sorulara ş.. İş hayatında ve günlük yaşamda farklı bir karakter göstermekten sakınmak. Müminin dikkat etmesi gereken konulardan biri de, gündelik yaşamın karmaşası içinde kendini... Bağlantılar bizi şebekeler bilimiyle tanıştırmayı amaçlıyor. Bu gerçekten önemli, çünkü önümüzdeki çağda dünya görüşümüzü biçimlendirecek temel sorulara şebekeler yön verecek. İş hayatında ilişki yönetimi ve Networking kritik önem taşıyor. Biriyle sadece bağlantılar arasına eklemek ve ek gündemler için iletişime geçildiğinde bu çok net hissediliyor. (Tanıtım Bülteninden). Kitap: İş Hayatında, Bilimde ve Günlük Yaşamda Bağlantılar Albert Laszlo Barabasi, Çeviren: Nurettin Elhüseyni Uygulamalı Bilimler: İş İdaresi, Genel Yöneticilik Optimist... Bağlantılar : iş hayatında, bilimde ve günlük yaşamda / Albert-Laszlo Barabasi ; çev. Nurettin Elhüsyni. Başlık Ayrıca yazarlar hakkında bilgi edinebilir ve kitaplarını bulabilirsiniz. İş Hayatında ve Günlük Yaşamda Bağlantılar. Albert-Laszlo Barabasi. Optimist Yayım Dağıtım. İş Dünyası - Kariyer. İş Hayatında ve Günlük Yaşamda Bağlantılar. Doğaya, topluma ve iş hayatına ağ temelli bir bakış açısı, World Wide Webdeki demokrasiden internetin kırılganlığına ve... Bağlantılar bizi şebekeler bilimiyle tanıştırmayı amaçlıyor. Bu gerçekten önemli, çünkü önümüzdeki çağda dünya görüşümüzü biçimlendirecek temel sorulara şebekeler yön verecek....