flyfishingwingshootingexpo.com

La Fontaine'den Masallar-3

YAYIN TARİHİ 2011-02-17
DOSYA BOYUTU 5,39
ISBN 6055678234
DİL TÜRK
YAZAR La Fontaine
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin La Fontaine'den Masallar-3 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır La Fontaine. Okumak La Fontaine'den Masallar-3 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Jean de La Fontaine’den, günümüz dünyasına atıfta bulunan düşündüren masallar…“Merlin’in de dediği gibi, kazdığı kuyuya kendi düşer çoğunlukla kişi. Maalesef bugün bu laf çok eskidi; bana her zaman gereksiz bir cesaret göstergesi olarak geldi…” Jean de La Fontaine‘Vebaya Yakalanmış Hayvanlar’, ‘Kendini Suda Gören Geyik’, ‘Kurbağa ile Fare’, ‘Çiftçi ve Oğulları’, ‘İki Keçi’, ‘Altın Yumurtlayan Tavuk’ ve daha niceleri, geçtiğimiz aylarda ilk ikisi yayımlanan ve çok beğenilen “La Fontaine’den Masallar” adlı çizgi roman serisinin üçüncü kitabında okurlarını bekliyor!..Fontaine masallarının görsel algımızda da canlanmasını amaçlayan bu serideki her kitapta, on iki masala yer verilmiş. Bu kitapları farklı kılan en önemli özellik, anlatılan tüm masalların ayrı birer çizer tarafından çizgi romana uyarlanmış olması. Renkli ve özgün içeriğiyle mevcut tüm La Fontaine kitaplarından ayrışan “La Fontaine’den Masallar 1, 2 ve 3”, ilköğretim öğrencilerine fabl türü ve özellikleri hakkında kaynak olabilecek türden bir çalışma.Masallarını konuşma şeklinde akıcı bir şiir diliyle kaleme alan Jean de La Fontaine, hayvanlara insani zaaflar yükleyerek insanoğlunun olumsuz davranışlarını eleştirmiş ve eserlerinde ahlâki dersler bulundurmayı da ihmal etmemiştir. Sevilen, bilinen, dilden dile, kuşaktan kuşağa aktarılan bu ölümsüz masallar, yepyeni çizgi roman uyarlamalarıyla yeniden hatırlanacak. Üstelik bu kez her masal kendine özgü çizimleriyle…Tüm çocukların kütüphanesinde bulundurması gereken eğitici ve eğlendirici bir seri!

...a Fontaine. Masallarını konuşma şeklinde akıcı bir şiir diliyle kaleme alan Jean de La Fontaine, hayvanlara insani zaaflar yükleyerek insanoğlunun olumsuz davranışlarını eleştirmiş ve ... La Fontaine'den Masallar 3 | Süper İyi Günler ... ... 9.49 TL. Masallarını konuşma şeklinde akıcı bir şiir diliyle kaleme alan Jean de La Fontaine, hayvanlara insani zaaflar yükleyerek insanoğlunun olumsuz davranışlarını eleştirmiş ve eserlerinde... Klasik Fabllara Çizgisel Yorum Jean de La Fontaine'den, günümüz dünyasına atıfta bulunan düşündüren masallar… "Merlin'in de dediği gibi, kazdığı kuyuya kendi düşer çoğunlukl ... Desen Yayınları La Fontaine'Den Masallar 3 Jean de La Fontaine ... ... Klasik Fabllara Çizgisel Yorum Jean de La Fontaine'den, günümüz dünyasına atıfta bulunan düşündüren masallar… "Merlin'in de dediği gibi, kazdığı kuyuya kendi düşer çoğunlukla kişi. La+fontaine+masal modelleri, La+fontaine+masal özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da.3/4. la+fontaine+masal. arama...