flyfishingwingshootingexpo.com

Doğu ile Batı Arasında Fark Var -2

YAYIN TARİHİ 2011-03-01
DOSYA BOYUTU 8,75
ISBN 6055675097
DİL TÜRK
YAZAR Özlem Horuztepe
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Doğu ile Batı Arasında Fark Var -2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Özlem Horuztepe. Okumak Doğu ile Batı Arasında Fark Var -2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Cumhurbaşkanından sokaktaki adama, şirket sahibinden seyyar satıcısına, gökdelende oturanından köyde yaşayanına, ülkemizde yaşayan herkesin kafasını şu soru kurcalıyor:Acaba biz nereliyiz? Batılı mı, yoksa Doğulu mı? Türkiye, doğudan bakınca Batılı, batıdan bakınca da Doğulu gibi görünüyor. Peki bu karışıklık nereden doğuyor; coğrafyamızdan mı, yoksa bakış açımızdan mı?Cevabı bulmak hiç kolay değil, çünkü gerçek o kadar yalın değil. Elinizdeki kitap Doğu ve Batı ayrımını, yemek kültüründen yatak odasına, iş anlayışından politikaya, bireysel yaşamdan toplumsal hayata, inançlardan felsefeye kadar hayatın tüm yönleriyle ve birazcık da esprili bir dille anlatıyor. Bu kitabı biraz da test gibi düşünebilir, okuduğunuzda nereli olduğunuza dair bir sonuca varabilirsiniz.

...e 26-45 Doğu Meridyenleri ile 36-42 Kuzey Paralelleri arasında yer alır ... Doğu ile Batı Arasında Fark Var -2 ... . Soruda bizden doğu-batı arasındaki fark sorulduğu için, 45'ten 26'yı çıkarmalıyız. Buna göre Özlem Horuztepe. Cumhurbaşkanından sokaktaki adama, şirket sahibinden seyyar satıcısına, gökdelende oturanından köyde yaşayanına... Özlem Horuztepe. Cumhurbaşkanından sokaktaki adama, şirket sahibinden seyyar satıcısına, gökdelende oturanından köyde yaşayanına... Doğu ile batı arasında fark var. Satıcı. : Kırklareli Enderun Sa ... Doğu ile Batı Arasında Fark Var 2 | bkmkitap.com ... ... Doğu ile batı arasında fark var. Satıcı. : Kırklareli Enderun Sahaf. Doğu ile batı arasında fark var. Ö. horuztepe-m.sağlam-t.malkoç. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Doğu ile Batı Arasında Fark Var 2. Mağaza: TveT. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Peki bu ka...