flyfishingwingshootingexpo.com

Define Avı / Korsan Okulu 4

YAYIN TARİHİ 2013-10-07
DOSYA BOYUTU 7,42
ISBN 9753101097
DİL TÜRK
YAZAR Sir Steve Stevenson
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Define Avı / Korsan Okulu 4 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sir Steve Stevenson. Okumak Define Avı / Korsan Okulu 4 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Korsan Okulu’nun 4. kitabı Define Avı’nda kahramanlarımız (Deniz Kurdu Takımı) Kaptan Dolores ile birlikte Korkunç Korsan Kızıl Sakal’ın definesini arıyorlar. Haritanın söylediğine göre define Tüylü Ada’da. Ama daha adaya ayak basar basmaz öğretmenleri ortadan kayboluyor.Artık Deniz Kurdu Takımı sadece defineyi değil öğretmenlerini de bulmak zorunda. Defineye ulaşmak için haritayı izleyerek zorlu bir yolculuk yapmaları gerekiyor. Üstelik Tüylü Ada’da onları bekleyen konuklar var. Neyse ki yalnız değiller; yeni arkadaşları Dragon da onlarla birlikte. Peki Dragon onlara şans getirecek mi?

... Stevenson. Korsan olmak istiyorsanız gitmeniz gereken okul Korsan Okulu ... Define Avı / Korsan Okulu 4 ... . Bazı sınavlardan sonra (bknz. 1. kitap) okula kabul ediliyorsunuz. Korsan Okulu'nun 4. kitabı Define Avı'nda kahramanlarımız (Deniz Kurdu Takımı) Kaptan Dolores ile birlikte Korkunç Korsan Kızıl Sakal'ın definesini arıyorlar. Korsan Okulu - 4 : Define Avı. 14,00 TL. Korsan Okulu - 4 : Define Avı. Yeni. 0 - Yorum Ekle. 1-4 İş Gününde Kargo. Korsan olmak istiyorsanız gitmeniz gereken o ... Korsan Okulu - 4 : Define Avı Satın Al | OdaKitap.com ... . 1-4 İş Gününde Kargo. Korsan olmak istiyorsanız gitmeniz gereken okul Korsan Okulu. Bazı sınavlardan sonra (bknz. Sir Steve Stevenson, Stefano Turconi. Korsan Okulu'nun 4. kitabı Define Avı'nda kahramanlarımız (Deniz Kurdu Takımı) Kaptan Dolores ile birlikte Korkunç Korsan Kızıl Sakal'ın definesini arıyorlar. Korsan Okulu - 4 : D...