flyfishingwingshootingexpo.com

Halim Efendi’nin Meşk Mecmuası

YAYIN TARİHİ 2017-03-16
DOSYA BOYUTU 4,87
ISBN 6054750306
DİL TÜRK
YAZAR
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Halim Efendi’nin Meşk Mecmuası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır . Okumak Halim Efendi’nin Meşk Mecmuası çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hat sanatının her çeşidinde sanatını büyük bir titizlikle ve ustalıkla icrâ etmiş olan Halim Özyazıcı, son dönem hattatlarımız arasında önemli bir yere sahiptir. Tashih gerektirmeyecek şekilde kolaylıkla ve süratle yazması onun en bâriz özelliğidir. Bir çok celî levha, sülüs, nesih, murakka’ ve meşk kıtaları yazmış, hat sanatının yeni nesillere öğretilmesi, sevdirilmesi ve canlı tutulmasında müstesnâ bir mevki tutmuştur. Yayınladığımız bu eserde Halim Efendi’nin nesih, sülüs-nesih, rik’a, dîvânî, celî dîvânî meşkleri ve çıkarmaları, hat sanatıyla meşgul olanlara emsalsiz bir mîras bırakıyor.

...erin. Hat sanatının her çeşidinde sanatını büyük bir titizlikle ve ustalıkla icrâ etmiş olan Halim Özyazıcı, son dönem hattatlarımız arasında önemli bir yere sahiptir ... Halim Efendi'nin Meşk Mecmuası Muhittin Serin ... . Hat sanatının her çeşidinde sanatını büyük bir titizlikle ve ustalıkla icrâ etmiş olan Halim Özyazıcı, son dönem hattatlarımız arasında önemli bir yere sahiptir. 42.50 TL. Yayınladığımız bu eserde Halim Efendi'nin nesih, sülüs-nesih, rik'a, dîvânî, celî dîvânî meşkleri ve çıkarmaları, hat sanatıyla meşgul olanlara emsalsiz bir mîras bırakıyor. 50 TL. Hat Kitapları, Kubbealtı, Halim Efendi'nin Meşk Mecmuası, Halim Efendi'nin Meşk Murakkaı. Halim Efendi'nin Meşk Mecmuası ürününü uygun fiyat ve hızlı kargo avanta ... Halim Efendi'nin Meşk Mecmuası - Muhittin Serin | kitapyurdu.com ... . 50 TL. Hat Kitapları, Kubbealtı, Halim Efendi'nin Meşk Mecmuası, Halim Efendi'nin Meşk Murakkaı. Halim Efendi'nin Meşk Mecmuası ürününü uygun fiyat ve hızlı kargo avantaj...