flyfishingwingshootingexpo.com

Kızıl Halka / Sherlock Holmes

YAYIN TARİHİ 2019-02-09
DOSYA BOYUTU 11,14
ISBN 6054467280
DİL TÜRK
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kızıl Halka / Sherlock Holmes PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sir Arthur Conan Doyle. Okumak Kızıl Halka / Sherlock Holmes çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle'un yarattığı, dünya edebiyatının bugün de neredeyse aramızda "yaşayan" en canlı karakterlerinden biridir. Bir roman kahramanı olmasına rağmen onun 1800'lerde kullandığı yöntemler modern Adli Tıp'a ilham kaynağı olmuştur...Holmes'un vakaları çözmekte kullandığı; şüphelinin giysilerinin mikroskopla incelenmesi, araç tekerlerinin izlerinin kalıplarının alınması, şüpheliye psikolojik baskı uygulanması yöntemini ilk kez o kullanmıştır.Şimdi sık sık duyduğumuz "Suç ayrıntıda gizlidir" sözünü Holmes vakaları çözerken hayata geçirmiştir.Doyle'un, Sherlock Holmes öyküleri ve romanlarının dünyadaki toplam satışı 60 milyonu ve sinema uyarlamaları ise 120'yi geçmiştir.

...ık Hizmetleri Bölümünden emekli, Doktor John H ... Kızıl Halka / Sherlock Holmes ... . Watson'un anılarından derlenmiştir). Sir Arthur Conan Doyle. Sherlock Holmes, Sir Arthur Conan Doyle'un yarattığı, dünya edebiyatının bugün de neredeyse aramızda yaşayan en canlı karakterlerinden biridir. Sherlock Holmes - Kızıl Halka en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Sherlock Holmes - Kızıl Halka. Bu ürünün size özel fiyatıdır, Sepete ekleyin fırsatı kaçırmayın! Kızıl Halka / Sherlock Holmes Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Kızıl Halka / Sherlock Holmes kitabını incele... Bu kitabımızda yine en güzel kısa Sherlock ... PDF Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma ... ... Bu kitabımızda yine en güzel kısa Sherlock Holmes maceraları yer alıyor. Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya-Kısaltılmış Metin-İş Çocuk Klasikleri. Halk Kitabevi. 200,00TL 49,00TL. Kızıl Halka / Sherlock Holmes Kısa ve Öz Kitap Öz...