flyfishingwingshootingexpo.com

Efendi Dayının Kozalakları

YAYIN TARİHİ 2000-03-04
DOSYA BOYUTU 8,23
ISBN 9753500920
DİL TÜRK
YAZAR Metin Savaş
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Efendi Dayının Kozalakları PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Metin Savaş. Okumak Efendi Dayının Kozalakları çevrimiçi şimdi çok kolay!

Efendi Dayı'nın ölümü çevresinde gelişen masum bir aşk duygusunun bazı tesadüflerle umulmadık boyutlara ulaşması, bu romanın asıl konusudur. Erguvan Yokuşu'nun insanları arasında oluşan duygusal bağlar, Bursa ve İstanbul arasında yaşanan nostaljik duygular, aile ilişkileri ve gençlerin kendilerine özgü bir gelecek tasarlamaları romanı ilgi çekici kılıyor. Bir genç kızın ağzından yazılan romanın dil ve anlatımındaki farklılık, olayları ve kişileri kendine özgü bir tavırla verme çabasıyla dikkat çekiyor. Kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizle gençlerin hayalleri, bir ölümün arkasında oluşan ironik ve nostaljik duygularla ortaya konuyor. Bu eserle birlikte yeni bir yazarın romanımıza farklı bir hava getireceğine inanıyoruz.( Arka kapak)

...ir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz ... Efendi Dayının Kozalakları-Palme Kitabevi ... . efendi dayının ölümü çevresinde gelişen masum bir aşk duygusunun bazı tesadüflerler umulmadık boyutlara ulaşması bu romanın asıl konusudur. erguvan yokuşu'nun insanları arasında oluşan... Efendi Dayının Kozalakları, edebiyat - roman kategorisinde ücretsiz kargo ve 25 TL indirimli fiyatla. Yorum Yaz. Ürün Adı: Efendi Dayının Kozalakları. Mağaza: Fırsat Kapında. efendi dayının kozalakları. Baş ... Efendi Dayının Kozalakları - Metin Savaş | kitapyurdu.com ... . Mağaza: Fırsat Kapında. efendi dayının kozalakları. Başlık bulunamadı. Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz. Efendi Dayının ölümü çevresinde gelişen masum bir aşk duygusunun bazı tesadüflerler umulmadık boyutlara ulaşması bu roma... Efendi Dayının Kozalakları - E-kitap yazarı: Metin Savaş. Bu kitabı bilgisayarınızda, Android, iOS cihazlarınızda Google Play Kitaplar uygulamasını kullanarak okuyun. Metin Savaş. Efendi Dayının ölümü çevresinde gelişen masum bir aşk duygusunun bazı tesadüflerler umulmadık boyutlara ulaşması bu romanın asıl konusudur. Efendi Dayının Kozalakları hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası....