flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Kaç Başka Kadın

YAYIN TARİHİ 2017-03-09
DOSYA BOYUTU 3,31
ISBN 6059928762
DİL TÜRK
YAZAR Hüsnü Sönmezer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Kaç Başka Kadın PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Hüsnü Sönmezer. Okumak Bir Kaç Başka Kadın çevrimiçi şimdi çok kolay!

Tutukevinin arabasında, ellerindeki kelepçeyle kendine baktıkça kederleniyor, hayatının nereden nereye geldiğini düşünüyordu kelepçeye bakan buğulu gözleriyle. Zaten hep buğulu bakardı gözleri. İçten, sevecen, duygulu, pırıl pırıl parlardı gözleri her zaman. Hep güzelliklerden yana olmuştu hayatı boyunca. Kimseyi incitmemişti, kimsenin de kendisini incitmesini istememişti ama bazen kader, insanı kendi yoluna çekiyordu, istemese de yürekten hatta hiç hesapta yokken bazı şeyleri ayarlayıveriyordu, insanlar istemeseler dahi.Öyle ki kadere dur diyemiyordu insan. Zaten o, her zaman istediğini, istedi gibi yapmıyor mu diye düşündü bir an. Sustu düşünceleri birden. Elindeki kelepçe sanki konuşur gibiydi onunla. Sanki “Sus artık!” der gibiydi. Oysa ne hayaller kurarak gelmişti Almanya’dan. Neler düşünmüş, neler hissetmiş, neler yapmayı düşlemiş ama sonunda neler olmuştu bu ömrünün baharı sayılacak yaşta.Tekrar baktı elindeki kelepçeye. Üzülmeye gerek yok, artık olan oldu dercesine başını kaldırdı. Cezaevi arabasının küçücük penceresine baktı boş gözlerle. Tam dalacaktı ki anılarına, birden bir sesle irkildi:

...aşka Kadın yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Birkaç Başka Kadın kitabına benzeyen kitaplar ... Bir Kadına Aşık Olmak - Ekşi Sözlük ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Birkaç Başka Kadın. Birkaç Başka Kadın kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Hüsnü Sönmezler kitapları ve Pagoda Yayınları 2017 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 6. Madde başı sözlerin açıklanmasında bir başka incelik de kullanım sıklığı, eskilik ve halk 3. Yazımla ilgili bir başka s ... Birkaç Başka Kadın - Hüsnü Sönmezler | Nadir Kitap ... .com'da. 6. Madde başı sözlerin açıklanmasında bir başka incelik de kullanım sıklığı, eskilik ve halk 3. Yazımla ilgili bir başka sorun, Arapçadan dilimize geçen ve aslında ikiz ünsüz bulunduran kelimelerle ilgilidir. Birkaç Başka Kadın. Hüsnü Sönmezler. Eşimin başka kadınlara bakması... Konu Sahibi gamzeee88. Ama bu şe...