flyfishingwingshootingexpo.com

Küresel Pazarlama Yönetimi

YAYIN TARİHİ 2008-11-12
DOSYA BOYUTU 10,66
ISBN 9752959354
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Küresel Pazarlama Yönetimi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Küresel Pazarlama Yönetimi çevrimiçi şimdi çok kolay!

21.yüzyıla damgasını vuran küreselleşme her disiplini olduğu kadar pazarlamayı da derinden etkilemiş, yaşanan değişmelere paralel olarak pazarlamanın her alanına küresel bakma ve küresel boyutlar da düşünme ihtiyacı doğmuştur. Bu alandaki gelişmeler sonucunda küresel pazarlama kavramının uygulamada ve teoride öneminin arttığı görülmektedir.Küresel rekabetin arttığı şu günlerde özellikle Türkiye gibi dış pazarlara açılma hamlesi içinde olan ülkeler için konuyla ilgili uygulamacılara rehber olacak çok sayıda kaynağa ihtiyaç olduğu kesindir. 10 üniversiteden 15 öğretim üyesi bir araya gelerek hazırlamış olduğumuz bu eser elbette ki ilk baskı olmasından kaynaklanan bazı eksikliklerine rağmen, kendi alanının en kapsamlı çalışmalarından birini oluşturmaktadır. Umarız ki öğrencilerimize ve iş dünyasından konuyla ilgilenenlere faydalı olur.

...t enstitüsü küresel pazarlama ve marka yönetimi yüksek lisans programı küresel pazarlamada satış yönetim ... Küresel Pazarlama Yönetimi F. Müge Arslan ... ... Ana Sayfa. Son Eklenen Yayınlar. Küresel Pazarlama Yönetimi. Küresel Pazarlama Yönetimi. Atıf İçin Kopyala. Günay G. n. Ünite 1 yerel pazarlamadan küresel pazarlamaya geçiş süreci. Pazarlama faaliyetleri hangi boyutta yapılırsa yapılsın, analiz, planlama, uygulama ve kontrol aşamalarından oluşur. F. Müge Arslan adlı yazara ait Küresel Pazarlama Yönetimi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 ... Küresel Pazarlama Anlayışı - Sezgin KOYUN ... . F. Müge Arslan adlı yazara ait Küresel Pazarlama Yönetimi kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %15 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Standart ürün, tek fiyat, tek bir pazarlama iletişim mesajı, tek bir kanal Pazar araştırması Talep ölçümü, talep tahmini ile pazardaki tüketicileri ortak özelliklere göre homojen gruplara ayırma sürecidir. Ünite 1 küresel pazarlama: temel kavramlar ve kapsamı. *Küresel Pazarlama: Yerel pazarlamadan başlayan sürecin diğer ucunda, küresel pazarlama bulunmaktadır. Küresel Pazarlama Yönetimi - F. Müge Arslan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın!...