flyfishingwingshootingexpo.com

İnsanın Ekseni Düşünmektir

YAYIN TARİHİ 2017-03-08
DOSYA BOYUTU 4,56
ISBN 6051806211
DİL TÜRK
YAZAR Nedim Erdoğan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin İnsanın Ekseni Düşünmektir PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nedim Erdoğan. Okumak İnsanın Ekseni Düşünmektir çevrimiçi şimdi çok kolay!

Toplumların inançlarını, kültürlerini, dillerini, yaşam tarzlarını, maddi ve manevi değerlerini hor gören, yok sayan, görmezden gelen sistemler, rejimler, yönetim biçimleri, partiler, cemaatler, eğitim sistemleri ve bireyler toplumda hiçbir zaman kabul görmez ve sürekli tepkilerle karşılaşırlar. Bunun sonucunda da emek israfı, sermaye israfı, zaman israfı, düşünce israfı (tabi buna düşünce denirse) meydana gelir. Bu israfların önüne geçilmesi için toplumsal gerçekler iyi analiz edilmeli, bu yönde projeler geliştirilmeli ve yeni uygulamalar, bu gerçekler göz önünde bulundurularak hayata geçirilmelidir. Yapılacak uygulamalarda toplumun değer yargılarını göz önünde bulundurmayan sistemler, gerçekleştirecekleri uygulamaları topluma şiddetle ve cebren kabul ettirmeye çalışırlar. Bunun sonucunda hiçbir zaman toplumsal barış, adalet, ortak kanat ve toplumsal birliktelik sağlanamaz.

... tarafından yayımlandı. İnsanın Ekseni Düşünmektir ... İnsanın Ekseni Düşünmektir ... . Yeni. 0 - Yorum Ekle. Nedim Erdoğan. Toplumların inançlarını, kültürlerini, dillerini, yaşam tarzlarını, maddi ve manevi değerlerini hor gören, yok sayan, görmezden gelen sistemler, rejimler, yönetim biçimleri, partiler... İnsanın Ekseni Düşünmektir Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda İnsanın Ekseni Düşünmektir kitabını inceleyeceği... İnsanın Ekseni Düşünmektir - Nedim Erdoğan. Gece ... İnsanın Ekseni Düşünmektir - Nedim Erdoğan... | Kitapkolik.com ... ... İnsanın Ekseni Düşünmektir - Nedim Erdoğan. Gece Kitaplığı. Ürün Kodu : 9786051806211. Yorumlar (0). Resimler. İnsanın Ekseni Düşünmektir - Nedim Erdoğan. Nedim Erdoğan. Toplumların inançlarını, kültürlerini, dillerini, yaşam tarzlarını, maddi ve manevi değerlerini hor gören, yok sayan, görmezden gelen sistemler, rejimler, yönetim biçimleri, partil...