flyfishingwingshootingexpo.com

Nim'in Adası

YAYIN TARİHİ 2008-11-14
DOSYA BOYUTU 6,59
ISBN 9944693004
DİL TÜRK
YAZAR Wendy Orr
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Nim'in Adası PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Wendy Orr. Okumak Nim'in Adası çevrimiçi şimdi çok kolay!

Nim, engin, mavi okyanusun ortasındaki bir adada, babası Jack, Fred isimli bir deniz iguanası, Selkie isimli bir denizanası ve Chica adlı bir kaplumbapa ile birlikte yaşar. Nim yaşadığı bu yeri hiçbir yere değişmez.Fakat birgün Jack, yelkenlisiyle birlikte ortadan kaybolduğunda ve felaketler adayı tehdit etmeye başladığında Nim, eskisinden de cesur olmalıdır.“Çocuklar okuyup eğlenirken, öğretmenler bu romanın coğrafi ve bilimsel yanlarından faydalanabilirler .”

... köşesindeki bu adaya hiç istemeden gitmek zorunda kalır ... Macera Adası 2 - Return to Nim's Island Türkçe Dublaj İzle ... . Directed by Jennifer Flackett, Mark Levin. With Jodie Foster, Gerard Butler, Abigail Breslin, Michael Carman. A young girl inhabits an isolated island with her scientist father and communicates with a... Komedi, fantastik, aile. Yönetmen: Jennifer Flackett, Mark Levin. Yıldız: Paula Mazur, Joseph Kwong, Mark Levin vb. Nim'in Adası maceraların hüküm sürdüğü egzotik bir adadır. Nim's Island (Macera Adası) en iyi fiyatla Hepsiburada'da ... Macera Adası - Nim's Island İzle , 1080P , Türkçe Dublaj , Altyazılı İzle... ... . Nim's Island (Macera Adası) en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Macera Adası, Nim adlı özgür ruhlu küçük bir kızın kendi hayal gücüyle yarattığı her an herşeyin olabileceği egzotik bir adadır. Macera, komedi, aile. Yönetmen: Mark Levin, Jennifer Flackett. Yıldız: Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler vb. Nim'in Adasında her an herşey olabilir. Nim'in Adası maceraların hüküm sürdüğü egzotik bir adadır. Burada Nim adlı özgür ruhlu ve enerjik bir genç kız yaşar. Seriye Ait Diger Filmler. Macera Adası 2008. "Nim'in öyküsü hepimizin aslında zannettiğimizden çok daha cesur olabileceğimiz üzerine bir öyküdür. İster acımasız korsanlara karşı olsun... Macera, komedi. Yönetmen: Jennifer Flackett, Mark Levin. Yıldız: Jodie Foster, Abigail Breslin, Gerard Butler vb. Hayal gücünün coştuğu, heyecan dolu egzotik macera adasında her an herşey olabilir. Yıldız: Morgan Griffin, Michael Carman, Christopher James Baker vb. Macera Adası izle, türkçe dublaj izle, altyazılı izle, full izle, hd izle, filmini izle, 1080p izle, online izle, 720p izle, filminin bilgileri... macera adası. şükela: tümü | bugün. ve yetişkin bir kadın, iki kahramanın maceraları anlatılmaktadır. ayrıca jennifer flackett ve mark levin tarafından nim's island adı ile sinemaya uyarlanmıştır. Çocuklar, gençler ve yetişkinler için yazan Orr'un Nim'in Adası adlı kitabı Jodie Foster, Gerard Butler gibi ünlü oyuncuların rol aldığı bir filme uyarlanmıştır. Nim'in adası tropik bir iklime sahip. Kentpark macera adası. Her zamanki gibi sıcak personeli ile sizleri hem eğlenmeye hemde aileniz ile birlikte keyifli zaman geçirmeniz için bekliyor. Nim'in adasında her an herşey olabilir. Burası hayal gücünün coştuğu, maceraların hüküm sürdüğü egzotik bir adadır. Yaşadığı tropik ada tehdit altına girince yardım etmesi için kahramanına başvurur. Adayı ve çok sevdiği hayvanları korumak için göze alamayacağı şey yoktur.Başta Nim'in planları yolunda gidiyordur Ancak Edmund yardım etmek için geldiğinde belayı da beraberinde getirmiştir....