flyfishingwingshootingexpo.com

Duyuyorum

YAYIN TARİHİ 2020-02-03
DOSYA BOYUTU 10,15
ISBN 6053749615
DİL TÜRK
YAZAR Romana Romanyshyn
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Duyuyorum PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Romana Romanyshyn. Okumak Duyuyorum çevrimiçi şimdi çok kolay!

Duymak ne demektir? Duyma duyumuz nasıl çalışır? Doğadaki her sesi duyabilir miyiz? Peki ya duyamazsak ne yaparız?Romana Romanyshyn ve Andriy Lesiv bizi bu kitapta etrafımızı saran ses dünyasında küçük bir yolculuğa çıkarıyorlar. Duyma duyusunun bize neler verdiğine bakıp insanlığın duyma konusundaki becerilerine ve tarihine eğlenceli bir bakış atıyorlar.Başta 2018 Bologna Ragazzi Kurgu Dışı Ödülü olmak üzere pek çok uluslararası ödül kazanan bu çalışma, hem bedenimizin yapabileceklerini keşfediyor hem de ses dünyamızın nimetlerine bir kapı açıyor.

...luğun tepkisi maalesef farklı olmuyor. Kendinizle en çok hangi konuda gurur duyuyorsunuz? Her şeyi tek başıma yaptım ... Duyuyorum Şiiri - Görkem Şener ... . kaynak: 37 yaşına kadar sevişmeyen adam: Gençliğime baktığımda pişmanlık duyuyorum. Kulaklığımın mikrofonunu kullanmak yerine harici mikrofon aldım. Mikrofon arka girişe, kulaklığım ise öne takılı. Kulaklığımı kulağıma takıp mikrofonuma konuşunca kendi sesimi duyuyorum. Selam canlar... Bildiğiniz üzere son zamanlarda hint filmlerine kafayı takmıştım çünkü uzun zamandır adam akıl ... Sesli Sözlük - Duyuyorum ... . Selam canlar... Bildiğiniz üzere son zamanlarda hint filmlerine kafayı takmıştım çünkü uzun zamandır adam akıllı kore dizileri gelmez olmuştu. Uykuya dalmaya yaklaşırken bilinç yarı açık bi sırada çok güzel derinden gelen bi müzik sesi duyuyorum bu çok korkunç bi mesele saat sabahın 4ü. Kokuşmuş. Paspası kapta şurayı temizle haydi." Neler olduğundan habersiz içeri girdiğimde Buse'nin Sevim'e yeri temizlemesini istediğini duydum. Acaba yine ne hinliklerin peşindeydi bu kız? Bazılarımız inişli çıkışlı ruh halinin getirdiği psikolojik sorunlarla boğuşuyor, bazılarımız garip sesler duyuyor ve delirdiğini düşünüyor, bazılarımız da maddi ya da manevi bir denge kaybı yaşıyor....