flyfishingwingshootingexpo.com

Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar

YAYIN TARİHİ 2020-01-30
DOSYA BOYUTU 7,54
ISBN 6057762627
DİL TÜRK
YAZAR Garth Ennis
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Garth Ennis. Okumak Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”–Kevin Smith “Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”–WASHINGTON POST “Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”–GUARDIAN İnanamayacağınız güçlere sahip Teksaslı genç bir vaiz unutamayacağınız, sıradışı bir yolculuğa çıkıyor. Kendi halinde bir Teksas kasabasında vaizlik yapan Jesse Custer, Yaratılış isimli garip bir ruhani güçle birleştiğinde tüm inancını kaybetmiş bir insandı. Fakat artık büyük güçler kazanmıştı ve yeni bir amacı vardı. Manyak kız arkadaşı Tulip ve İrlandalı alkolik vampir Cassidy ile birlikte Jesse, Teksas’ın kalbinden Amerika’nın daha berbat taraflarına doğru çoğunlukla vahşi, genellikle şahane ve her daim rahatsız edici bir yolculuğa çıkacaktı. DÜNYANIN SONUNA KADAR’da iki öykü bir araya geliyor:“Aile İçinde”de Jesse, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye doğru zoraki bir yolculuğa çıkıyor. “Avcılar”da Jesse, batıya yol alarak İsa de Sade’ın sapkın partisine davetsiz misafir oluyor.

...culuğa çıkıyor. 36 TL. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye doğru zoraki bir yolculuğa çıkıyor ... Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar - Garth Ennis - kitapoba.com ... . 37.35 TL. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye doğru zoraki bir yolculuğa çıkıyor. Çizgi Roman kategorisinde yer alan Garth Ennis - Vaiz Cilt 2: Dünyanın Sonuna Kadar kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor 36 TL. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye d ... Vaiz Cilt 2: Dünyanın Sonuna Kadar | bkmkitap.com ... . Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor 36 TL. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse, geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye doğru zoraki bir yolculuğa çıkıyor. İthaki Yayınları. Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse... Vaiz 2: Dünyanın Sonuna Kadar. Vaiz Cilt 2-Dünyanın Sonuna Kadar. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 50+ adetSon güncelleme: 56 dakika önce D&R. Alış-Veriş Listeme Ekle. Vaiz Cilt 2 / Dünyanın Sonuna Kadar. Orijinal Adı: Preacher Volume 2: Until the End of the World. %20 İndirimli. 5 İş Günü. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor: "Aile İçinde"de Jesse geçmişindeki şeytanlarla yüzleşmek için güneye doğru zoraki bir yolculuğa çıkıyor. Vaiz Cilt 5-Zıvanadan Çıkmış. 31,50 TL. Vaiz Cilt 2 yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Vaiz Cilt 2 kitabına benzeyen kitaplar. Dünyanın Sonuna Kadar'da iki öykü bir araya geliyor...