flyfishingwingshootingexpo.com

Gurur ve Önyargı (Karton Kapak)

YAYIN TARİHİ 2019-07-24
DOSYA BOYUTU 10,13
ISBN 6050964103
DİL TÜRK
YAZAR Jane Austen
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gurur ve Önyargı (Karton Kapak) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jane Austen. Okumak Gurur ve Önyargı (Karton Kapak) çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Gurur ve Önyargı'yı ilk kez okuyacak olanların yerinde olmayı çok isterdim." — Şebnem İşigüzelEvlilik çağında beş genç kız… Evlenmekten başka çaresi olmayan kızlar günlerini nakış yaparak, dans ederek, aşkın hangi görkemli malikânede yaşadığını bulmak için kara kara düşünerek geçirmektedirler. Görücü usulü artık tarihe karışmış, her şey biraz daha zorlaşmıştır. Darcy ve Elizabeth'in muratlarına ermek için Gurur'u ve Önyargı'yı bir kenara bırakmalarının zamanı gelmiştir.

...Jane Austen, İş Bankası Kültür Yayınları %30 indirim Fiyat : 14,00 TL Kategori : Edebiyat,Roman, - Kredi Kartı,Kapıda Ödeme : 424 ... Gurur ve Önyargı ... . Cilt Durumu. : Karton Kapak. Gurur ve Önyargı. Jane Austen. Remzi Kitabevi. 2001, ISBN: 9789751408037 Karton kapak, 111 sayfa, 13.5x19.5, Türkçe. Etiket fiyatı: 10 TL Mkitap fiyatı: 8.00 TL. : Türkçe. Cildi. : Karton Kapaklı. ISBN NO. : Durum. Harlequın 2 roman kusursuz evlilik - aşk ve gurur. Kapak fazla yıpranmış ve hatta bazı kısımları yırtılmış olabilir. Gurur ve Önyargı. Yayınevi : İletişim Yayınları. Yaza ... Gurur ve Önyargı Sözleri ve Alıntıları ... . Kapak fazla yıpranmış ve hatta bazı kısımları yırtılmış olabilir. Gurur ve Önyargı. Yayınevi : İletişim Yayınları. Yazar : Jane Austen. Cilt Durumu. Karton Kapak. Dil. Türkçe. Alış-Veriş Listeme Ekle. Gurur ve Önyargı (Karton Kapak). Darcy ve Elizabeth'in muratlarına ermek için Gurur'u ve Önyargı'yı bir kenara bırakmalarının zamanı gelmiştir. ...de gösterdiği üzere, yazarın 1813'de yayınlanan ikinci romanı Gurur ve Önyargı tüm zamanların en sevilen Sayfa Sayısı : 408 Boyut: 13*21 Kağıt Cinsi :2. Hamur Basım Yılı :2006 Kapak :Karton. Karton Kapak. Austen'ın biricik çocuğum diye andığı Gurur ve Önyargı, toprak sahibi taşralı sınıfın yaşam biçimini, görgü kurallarını ve dedikodularını eşsiz bir mizah duygusu ile ele alıyor. Gurur ve Önyargı. Yazar : Jane Austen Yayınevi : TROPİKAL KİTAP Bu kategorideki tüm ürünler. ISBN Kodu : 9786057758385 Sayfa Sayısı : 418 Ebat : 13,5 X 21 Cilt Tipi : Karton Kapak Basım... Gurur ve Önyargı (Karton Kapak)"Gurur ve Önyargı'yı ilk kez okuyacak olanların yerinde olmayı çok isterdim." — Şebnem İşigüzel Evlilik çağında beş genç. Karton. Kağıt. TV ve sinema uyarlamalarının yanısıra tüm satış / okunma anketlerinin de gösterdiği üzere, yazarın 1813´de yayınlanan ikinci romanı Gurur ve Önyargı tüm zamanların en sevilen......