flyfishingwingshootingexpo.com

Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi

YAYIN TARİHİ 2019-12-23
DOSYA BOYUTU 3,93
ISBN 6052423912
DİL TÜRK
YAZAR Brandon T. Snider
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Brandon T. Snider. Okumak Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi çevrimiçi şimdi çok kolay!

KURTENKELELER, VAMPİRLER, ŞEYTANİ ELFLER, AMAN TANRIM!Avengers, Long Island’da bir alışveriş merkezinde aniden ortaya çıkan bir grup kurtenkeleyle yani kurt kafalı kertenkelelerle savaşırken, kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE. Ama doktorumuz çok çalışıyordu ve hak ettiği maaşı alamıyordu. Son günlerde içinde büyü olan her olaya kahraman olarak o gitmişti ve çok yorulmuştu. Kimse onun mistik sanatlardaki ustalığını anlamadığı için yalnız çalışmayı tercih ediyordu. New York civarındaki TUHAF SALDIRILAR sıklaşınca Strange, mistik müttefiklerinden yardım istemek durumunda kaldı. Ama bu kötü canavarlar, iyice kontrolden çıkınca en yakın arkadaşından ve dünyayı kurtarmak için süper kahraman yoldaşlarındanDESTEK ALMAK ZORUNDA MI KALACAKTI?

..., kendilerine yardım etmesi için en iyi büyücüyü çağırdılar: DOCTOR STRANGE ... Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi... ... . Cartoon Network ve Marvel karakterleri için çocuk kitapları yazmaktadır. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara... Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Müthiş Marvel... Brandon T. Snider. KURTENKELELER, VAMPİRLER, ŞEYTANİ ELFLER, AMAN TAN ... Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi... ... ... Brandon T. Snider. KURTENKELELER, VAMPİRLER, ŞEYTANİ ELFLER, AMAN TAN...