flyfishingwingshootingexpo.com

Hikayeler / Anton Çehov

YAYIN TARİHİ 2019-11-19
DOSYA BOYUTU 6,53
ISBN 6053420729
DİL TÜRK
YAZAR Anton Çehov
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hikayeler / Anton Çehov PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Anton Çehov. Okumak Hikayeler / Anton Çehov çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Yazabildiğiniz kadar çok yazın! Parmaklarınız kırılana dek yazın, yazın, yazın!”1886 yılında Marya Miselyova’ya yazdığı mektupta bunları yazmıştı Anton Çehov. Butavsiye bize abartılı gelse de kendisi böyle yazmıştı. Aksi halde kırk dört yıllık ömrüne bu kadar eseri nasıl sığdırabilirdi? İki büyük yazarın onun hakkındaki izlenimleri şöyledir: “Sanırım Anton Çehov’la karşılaşan herkes içinde ister istemez daha yalın, daha doğru, daha kendisi olma isteği duyardı… Çehov hayatı boyunca hep kendi ruhsal bütünlüğü içinde yaşadı; her zaman kendisi olmayı, iç özgürlüğünü korumayı başardı. Başkalarının, özellikle de daha kaba insanların Anton Çehov’dan beklediklerine hiç aldırmadı… Bu güzel yalnızlığı içinde, kendiside yalın, gerçek ve içten olan her şeyi sevdi ve kendine özgü bir güçle başkalarına da yalın olmayı öğretti.” (Maksim Gorki )

...şladığı yıl Cerrahlık, Cansız Ceset ve Kaçak isimli hikayelerini kaleme almıştır ... Çehov Hikayeleri Durum Hikayesi Tarzında Yazılmış Yazılar ... . Yazar ya da yayınevi iseniz kitaplarınızı ücretsiz yükleyin! Facebook'ta Beğen. Seçme Hikayeler/100 Temel Eser. Anton Çehov. Anton Çehov Hikayeler çevrimiçi dinle. Yazar: Erdem Yayınları. Kitap eleştirileri. Anton Çehov Hikayeler çevrimiçi ve ücretsiz oku. Açıklama. Anton Çehov yazarı tarafından yazılan Hikayeler (Anton Çehov) kitabını ücretsiz indirmek ve okuma için sitemize girdiniz. Hikayeler (Anton Çehov) Kitabının Kısa Özeti Oku. Misafir: biri anafikri yazsın - 1 ... Anton Çehov'un Hiç Eskimeyen Hikayelerinden 9 Alıntı ... . Hikayeler (Anton Çehov) Kitabının Kısa Özeti Oku. Misafir: biri anafikri yazsın - 10-06-2014 13:07. tasfirin77: Hikayeler - Anton Pavloviç Çehov - Özeti, Hikayeler Kitabı, Kitap "Hikayeler - Anton Pavloviç Çehov - Ana Fikri" Konusuna Yorum Yapın...