flyfishingwingshootingexpo.com

Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı

YAYIN TARİHİ 2019-04-15
DOSYA BOYUTU 4,94
ISBN 6052423905
DİL TÜRK
YAZAR Brandon T. Snider
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Brandon T. Snider. Okumak Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı çevrimiçi şimdi çok kolay!

SAHTEKÂR SENDROMU!WAKANDA’da kriz hâkim. Kutsal Dağ, kötü bir çetenin saldırısına uğradı ve Wakandalılar da yeni kralları, BLACK PANTHER olarak da bilinen T’Challa’ya çok öfkeliler. Yani AVENGERS, BLACK PANTHER’i yardıma çağırmak için yanlış zaman seçti. Black Panther’in çok gizli bir silahı çaldığına dair ciddi kanıtlar var. S.H.I.E.L.D.’daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE’nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda’nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Bu yetim kral, tahta giden yolda WAKANDA İÇİN SAVAŞMAYA mecbur kalabilir!

...k tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! ... Müthiş Marvel Hikayeleri : Black Panther Wakanda Savaşı... ... ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. S.H.I.E.L.D.'daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Waka ... Black Panther Wakanda Savaşı-Müthiş Marvel Hikayeleri... | İdefix ... ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. 0535 745 22 02. Menu. Müthiş Marvel Hikayeleri Black Panther Wakanda Savaşı. MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele......