flyfishingwingshootingexpo.com

Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı

YAYIN TARİHİ 2019-04-15
DOSYA BOYUTU 8,31
ISBN 6052423905
DİL TÜRK
YAZAR Brandon T. Snider
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Brandon T. Snider. Okumak Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı çevrimiçi şimdi çok kolay!

SAHTEKÂR SENDROMU!WAKANDA’da kriz hâkim. Kutsal Dağ, kötü bir çetenin saldırısına uğradı ve Wakandalılar da yeni kralları, BLACK PANTHER olarak da bilinen T’Challa’ya çok öfkeliler. Yani AVENGERS, BLACK PANTHER’i yardıma çağırmak için yanlış zaman seçti. Black Panther’in çok gizli bir silahı çaldığına dair ciddi kanıtlar var. S.H.I.E.L.D.’daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE’nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda’nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Bu yetim kral, tahta giden yolda WAKANDA İÇİN SAVAŞMAYA mecbur kalabilir!

...yeleri : Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi ... Müthiş Marvel Hikayeleri : Black Panther Wakanda Savaşı... ... . S.H.I.E.L.D.'daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Yazar: Brandon T. Snider - Yayınevi: Beta Kıds - Sahtekâr Sendromu!Wakanda'Da Kriz Hâkim. Yani Avengers, Black Panther'İ Yardıma Çağırmak İçin Yanlış Zaman Seçti. > Roman, Hikaye, Öykü (Türk ve Dünya). M ... Black Panther Wakanda Savaşı-Müthiş Marvel Hikayeleri... | İdefix ... . > Roman, Hikaye, Öykü (Türk ve Dünya). Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı. Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Black Panther Wakanda Savaşı-Müthiş Marvel Hikayeleri. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 10+ adetSon güncelleme: 27 dakika önce D&R. S.H.I.E.L.D.`daki yeni isimlerin ve yeni Dora Milaje`nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda`nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! 18.68 TL. S.H.I.E.L.D.'daki yeni isimlerin ve yeni DORA MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Müthiş Marvel Hikayeleri / Black Panther Wakanda Savaşı. Orijinal Adı: A Mighty Marvel Chapter Book: Black Panther Battle for Wakanda. %30 İndirimli. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panther, Wakanda'nın karşı karşıya olduğu en büyük tehditlerden biriyle mücadele etmek zorunda! Müthiş Marvel Hikâyeleri Doctor Strange Kara Büyünün Gizemi. Orijinal Adı: A Mighty Marvel Chapter Book: Black Panther Battle for Wakanda. 2 İŞ GÜNÜ. Müthiş Marvel Hikayeleri / Doctor Strang... 19,92 TL. ...MILAJE'nin de yardımıyla Black Panthe...