flyfishingwingshootingexpo.com

Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde

YAYIN TARİHİ 2020-03-13
DOSYA BOYUTU 4,60
ISBN 6056887048
DİL TÜRK
YAZAR Kollektif
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okumak Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde çevrimiçi şimdi çok kolay!

Hikayeli Sayılar KitabıEğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz?Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler.Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. İşte Şerif ile Küpeli’nin maceraları böyle başladı.Yumurtaları bulmak için ormanın derinliklerine doğru bir yolculuğa çıktılar. Haydi biz de Tilki’yi onlarla birlikte bulalım.Haydi 1’den 10’a kadar hem saymayı hem deyazmayı öğrenelim!Çocuklar, Şerif ve Küpeli’yle birlikte 1’den 10’a kadar saymayı ve yazmayı, macera dolu, sürükleyici bir hikayeyle eğlenerek öğrenecekler. Her sayfada yeni bir sayı, yeni bir hayvan, lezzetli orman meyveleri, zihin açan bilmeceler ve çocukların kitabı istedikleri gibi şekillendirebilecekleri etiketler…Bu kitapta neler var? Dokun ve HissetSayılar sayfalara derin baskılıdır. Çocuklar parmaklarıyla sayıların yapısını dokunarak ve hissederek öğrenirler.Silinebilir KalemSayfalar alıştırma yapabilmek içindir, defalarca yazılıp silinebilir. Sayıları yazmaya yardımcı olacak noktalar üzerinden çocuklar, sayıları defalarca yazıp, bol bol pratik yapabilirler. Eksik olan nesneleri kalemiyle sayfalara çizebilirler.Aç ve Kapa PencelerÇocuklar aç ve kapa pencerelerle sayfalarda gizlenen Tilki’yi takip ederler. Sürprizli pencereler çocukların dikkatlerini çekmeye yardımcı olur ve merak uyandırır.YönlendirmelerSayfalara gizlenmiş yönlendirmelerle, çocuklara sorular sorup, sayıları daha iyi kavramalarını sağlayabilirsiniz. EtiketlerHikayedeki eksik parçaları çocuklar etiketlerinden tamamlar. Bu sayede kitabıyla etkileşim içinde olur ve onu bir oyuncağı gibi benimser.Parmak ve ellerini kullanarak ince motor becerisini geliştirmesine yardımcı olur.Problem Çözme becerilerini geliştirir.

...şmaya ne dersiniz? Hikayeli Sayılar Kitabı ... Sayılar Kitabı - Şerif Hayvanlar Aleminde - Kolektif - kitapjet.net ... . Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? https://www.limankitap.com/urun/sayilar-kitabi-serif-hayvanlar-aleminde. Alış-Veriş Listeme Ekle. Sayılar Kitabı / Şerif Hayvanlar Aleminde. Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. İşte Şerif ile Küpeli'nin maceraları böyle başladı. Hikayeli Sayılar Kitabı. Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. İşte Şerif ile Küpeli'nin maceraları b ... Sayılar Kitabı - Şerif Hayvanlar Aleminde | bkmkitap.com ... . İşte Şerif ile Küpeli'nin maceraları böyle başladı. Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. İşte Şerif ile Küpeli'nin maceraları böyle başladı. Bu kitapta neler var? • Dokun ve Hisset Sayılar sayfalara derin baskılıdır. 75 TL. Hikayeli Sayılar Kitabı Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Hikayeli Sayılar Kitabı Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. Hikayeli Sayılar Kitabı Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Bir tilki yumurtaların hepsini alıp kaçmıştı. Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Şerif Hayvanlar Aleminde Alfabe Kitabı /... 54,00 TL. 75 TL. Hikayeli Sayılar Kitabı. Eğlenceli bir şekilde sayılar ile tanışmaya ne dersiniz? Şerif ve tavuğu Küpeli bir sabah kümesteki tüm yumurtaların kaybolduğunu gördüler. Anasayfa. | YARDIMCI KAYNAKLAR. | Sayılar Kitabı Şerif Hayvanlar Aleminde | Kolektif | Timaş Stok durumu: Stokta var. ₺ 75,00. Sosyal medyada paylaşın! Sayılar Kitabı Şerif Hayvanlar... 52.50 TL. Yayınevi: ISBN: Sayfa: Ebat: Kağıt: Baskı: Uçan Kitap Yayınları 9786056887048 25 10,5 x 15 cm 2. Hamur Renkli ve Resimli....