flyfishingwingshootingexpo.com

Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış

YAYIN TARİHİ 2020-02-20
DOSYA BOYUTU 5,57
ISBN 6057762771
DİL TÜRK
YAZAR Garth Ennis
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Garth Ennis. Okumak Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Garth Ennis VAİZ’le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon’ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.”– Kevin Smith “Çizgi romanlar kitap haline dönmeye başladığından beri yazılmış en iyi şey.”– WASHINGTON POST “Tür içerisinde yazılmış en iyi eser.”– GUARDIAN VAİZ efsanesinin beşinci cildinde Jesse, çılgın kız arkadaşı Tulip ve İrlandali alkolik dostları Cassidy, Kâse’nin kuvvetlerinden yakalarını sıyırmak için güneye doğru yol alacaklardı. Fakat biraz kafa dinlemeyi planladıkları bu sürede Jesse, ondan babasının intikamını almak için yollara düşen Götsurat’la yüzleşmek zorunda kalacaktı. Tulip ise Cassidy’nin daha önce hiç görmediği bir yanıyla karşılaşacaktı. Bonus olarak, bu ciltteki CASSIDY: KAN VE VİSKİ adlı bölümde Cassidy’nin bir vampir dostuyla yaşadığı ilk ve tek maceraya tanık olacaksınız. 

...ha keyifli.". "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor ... Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış Garth Ennis ... . https://www.kitapsitesi.com/urun/vaiz-5-zivanadan-cikmis. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli." Garth Ennis. Kitap Tanıtımı. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dill ... Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış | bkmkitap.com ... . "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. 24.68 TL. "Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". 34.86 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". 31.50 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış (9786057762771). Marka : Garth Ennis. Tedarikçi : İthaki Yayınları. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. 31.50 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Vaiz 5 - Zıvanadan Çıkmış. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Zıvanadan Çıkmış Vaiz 5. Yayınevi / Marka: İthaki Yayınları. Barkod: 9786057762771. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. 33.60 TL. "Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli.". Garth Ennis Vaiz'le birlikte Alan Moore, Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Steve Dillon'ın çizimleri de bu macerayı bir üst seviyeye taşıyor. Sinemaya gitmekten çok daha keyifli. "Garth Ennis VAİZ'le birlikte Alan Moore Neil Gaiman gibi efsanelerin arasına katılıyor. Alış-Veriş Listeme Ekle. Vaiz 5 / Zıvanadan Çıkmış. Garth Ennis. İthaki Yayınları....