flyfishingwingshootingexpo.com

Böyle SeslendilerAllah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler

YAYIN TARİHİ 2019-12-31
DOSYA BOYUTU 8,90
ISBN 6055634599
DİL TÜRK
YAZAR Ebubekir Sifil
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Böyle SeslendilerAllah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ebubekir Sifil. Okumak Böyle SeslendilerAllah Rasulu ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eser, hayatımızın her noktasında örnek aldığımız Efendimiz (s.a.v)’in ve sırasıyla Hz. Ebû Bekr, Hz. Ömer, Hz. Osman ve Hz. Ali (r.anhum)’un farklı zaman ve mekânlarda irad ettikleri bazı hutbelerini içeriyor. 1400 yıl öncesinden günümüze uzanan bu mübarek sözler, o gün olduğu gibi, bugün de yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor. Tevfik ve inâyet Allah’tandır. 

...n kitap... Rahmet Aylar Dualarıyla Mübarek Günler,Geceler Hazinesi Üçaylar 128 İslam » Kültür » Böyle Seslendiler Allah Rasulu ve Hulefa i Raşidin'den Hitabeler ... Böyle Seslendiler; Allah Rasulü Ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler ... . 25.93 +KDV. Böyle Seslendiler (Ciltli)Allah Resulü ve Hulefa-i Raşidin'den Hitabeler. Allah'a yemin olsun ki her biriniz öleceğinizi ve sürünüzü çobansız bırakacağınızı elbette biliyorsunuz. Ölmeden önce kendiniz için ahiret azığı hazırlayın. Allah`a yemin olsun ki her biriniz öleceğinizi ve sürünüzü çobansız bırakacağınızı elbette biliyorsunuz. Ebubekir SİFİL. Kitap Açıklaması. Böyle seslen ... Böyle Seslendiler: Allah Rasulü ve Hulefa-i Raşidin'den... ... . Allah`a yemin olsun ki her biriniz öleceğinizi ve sürünüzü çobansız bırakacağınızı elbette biliyorsunuz. Ebubekir SİFİL. Kitap Açıklaması. Böyle seslendiler - "Allah rasulu ve hulefa-i raşidin'den hitabeler". ...yol üzerinde bulunan Ranûna Vadisi'nde kıldırdığı Cuma namazında şöyle seslendi Elinizdeki kitap, Allah Resûlü ve Hulefâ-i Râşidîn'in hutbelerini ihtiva etmektedir....