flyfishingwingshootingexpo.com

Efsane Değil İnsanım

YAYIN TARİHİ 2019-04-12
DOSYA BOYUTU 9,45
ISBN 9752208308
DİL TÜRK
YAZAR Serhan Asker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Efsane Değil İnsanım PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Serhan Asker. Okumak Efsane Değil İnsanım çevrimiçi şimdi çok kolay!

"...Kitapta tüylerimi diken diken eden çok yer var... Ama birisi var ki benimle yaşlanacak unutulmaz bir anı.Brezilyalı Sócrates’e, Che’ye olan hayranlığını sordum. Sigarasına derin bir nefesle yüklendi ve kısık gözlerini dikti bana:‘Sen bırak Che’yi... Asıl Che sizde... ATATÜRK...’”(2012 Eylül, Sao Paulo) Serhan Asker, neredeyse tamamını dolaştığı dünyayı anlatırken yetenekleriyle, duruşlarıyla tüm dünyanın gözbebeği olmuş efsane sporculardan ve siyasetten ekonomiye birçok alandaki dünya kahramanının başarı öyküsünden söz ediyor. Spordan edebiyata, felsefeden tarihe ve daha birçok alana uzanan bir yolculuğun kapılarını okuyucuya aralıyor.Elinizdeki kitap, bir futbol kitabı olmanın çok ötesinde, sizi dünyanın birçok ülkesinde gezdirecek, o ülkelerin tarihini, kültürünü, sporcularını, bilim insanlarını, sanatçılarını ve edebiyatçılarını yanı başınızda hissetmenizi sağlayacak bir hazine niteliğinde.

...ım olsun. Dünyanın önemli "endüstri"si haline gelen futbol yüz yıldır gençlerin hayallerini süsler ... Efsane Değil İnsanım Serhan Asker ... . Daha ilk okulda 10 erkek çocuktan en az 8'i ileriki yıllarda büyük takımlarda oynamanın düşünü kurardı. efsane değil insanım. şükela: tümü | bugün. gazeteci ve yazar serhan asker' in kaleme aldığı, kendi yaşadığı sporla (genellikle futbolla) dolu anıları okuyucularla buluşturan kitap. Anı (hatırat) kategorisinde yer alan Efsane Değil İnsanım, birçok otorite tarafından beğenilmiş f ... Efsane Değil İnsanım Serhan Asker ... . Anı (hatırat) kategorisinde yer alan Efsane Değil İnsanım, birçok otorite tarafından beğenilmiş fakat yeri geldiği zaman da içeriği bakımından eleştirilmiştir. Bizim konumuz ise bu değil. Serhan Asker. "Serhan Asker, benim için sporun güzelliklerini duygu dolu ifadelerle eserleştiren bir heykeltıraş. Efsanevi isimlerle konuşup... Kitap edebiyat, tarih, felsefe ekseninde futbol yıldızlarının başarı hikâyeleriyle sizi alıp götürüyor. Serhan Abi böyle çalışmayı yerli efsaneler için de yapmalı. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol ediniz. Efsane Değil İnsanım Serhan Asker Bilgi Yayınevi. » Efsane Değil İnsanım Kitabı için Yorum, İnceleme veya Alıntı Paylaş...