flyfishingwingshootingexpo.com

Efsane Değil İnsanım

YAYIN TARİHİ 2019-04-12
DOSYA BOYUTU 5,37
ISBN 9752208308
DİL TÜRK
YAZAR Serhan Asker
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Efsane Değil İnsanım PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Serhan Asker. Okumak Efsane Değil İnsanım çevrimiçi şimdi çok kolay!

"...Kitapta tüylerimi diken diken eden çok yer var... Ama birisi var ki benimle yaşlanacak unutulmaz bir anı.Brezilyalı Sócrates’e, Che’ye olan hayranlığını sordum. Sigarasına derin bir nefesle yüklendi ve kısık gözlerini dikti bana:‘Sen bırak Che’yi... Asıl Che sizde... ATATÜRK...’”(2012 Eylül, Sao Paulo) Serhan Asker, neredeyse tamamını dolaştığı dünyayı anlatırken yetenekleriyle, duruşlarıyla tüm dünyanın gözbebeği olmuş efsane sporculardan ve siyasetten ekonomiye birçok alandaki dünya kahramanının başarı öyküsünden söz ediyor. Spordan edebiyata, felsefeden tarihe ve daha birçok alana uzanan bir yolculuğun kapılarını okuyucuya aralıyor.Elinizdeki kitap, bir futbol kitabı olmanın çok ötesinde, sizi dünyanın birçok ülkesinde gezdirecek, o ülkelerin tarihini, kültürünü, sporcularını, bilim insanlarını, sanatçılarını ve edebiyatçılarını yanı başınızda hissetmenizi sağlayacak bir hazine niteliğinde.

...İnsanım. Serhan Asker. Bilgi. Efsane Değil İnsanım (Cd'li) ... Efsane Değil İnsanım Serhan Asker ... . Serhan Asker. HAVALE :19,80 TL %1 EFT İndirimi. Efsane Değil İnsanım-Dafne Kitap-3990000034471-Serhan Asker-%25 indirimli-"Serhan Asker, benim için sporun güzelliklerini duygu dolu ifadelerle eserleştiren bir. Serhan Abi böyle çalışmayı yerli efsaneler için de yapmalı. Bu çalışmaya beni de dâhil eder mi bilemem ama bizde de kitaplaşması gereken büyük isimler var.". - Arda Turan. Efsane Değil İnsanım Serhan Asker Bilgi Ya ... Efsane Değil İnsanım Serhan Asker ... .". - Arda Turan. Efsane Değil İnsanım Serhan Asker Bilgi Yayınevi 9789752208308 Serhan Asker. Türkiyemizin entelektüel hayatının bu genç isme gerçekten ihtiyacı olduğunu "Efsane Değil İnsanım" adını verdiği kitabın hemen her satırının altını çizerken karar verdim. Bunun üzerine Eusebio, 'o zaman kitabın adı efsane değil, insanım olsun. Kitabı Türk futbolunun efsane sesleri okuyor. Her bölümü, her efsaneyi bir başka futbol sesi okuyor....