flyfishingwingshootingexpo.com

Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler

YAYIN TARİHİ 2019-12-23
DOSYA BOYUTU 7,86
ISBN 9758646852
DİL TÜRK
YAZAR Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Prof. Dr. İsmail Lütfi Çakan. Okumak Hayat Mektebinden NotlarHatıralar - Değerlendirmeler çevrimiçi şimdi çok kolay!

Yüce Yaratıcı "Anın beni anayım sizi!" diye ferman etti. Gerçek açık-seçikti: Mü'min için anılmak, Allah katında zikredilmekti, O'nu anmanın mutlu neticesiydi.Kişi Allah katında anılmayı hak etmişse eğer, adını bilmese dünya, ne kaybederdi?Yüce katta anılmıyorsa eğer biri, dünya ansa onu, ne ifade ederdi?Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni!Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni!Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Onu okuyup benim için bağışlanma ve rahmet dileyecek, fatiha gönderecek olanlar için ben şimdiden arz ediyorum teşekkürlerimi, mutluluk, mağfiret ve rahmet dileklerimi.

...teşekkürlerimi mutluluk... Hayat Mektebinden Notlar ... Hayat Mektebinden Notlar Satın Al | OdaKitap.com ... . Hatıralar - Değerlendirmeler. İsmail Lütfi Çakan. Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. 28.50 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. 24 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. 22.50 TL. Andırma bize seni yâdetmeyeni!Yâ Rab! ... Hayat Mektebinden Notlar Hatıralar - Değerlendirmeler ... . 22.50 TL. Andırma bize seni yâdetmeyeni!Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni!Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Hayat Mektebinden Notlar - İsmail Lütfi Çakan hızlı kargo, uygun fiyat ayrıcalığı ve taksit seçenekleriyle Odakitap.com'dan satın alın! Hatıralar - Değerlendirmeler. 19.50 TL. Yâ Rab! Andırma bize seni yâdetmeyeni! Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. Yâ Rab! Unutma bizi, biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı, Hayat Mektebinden Notlarımı. Onu okuyup benim için bağışlanma ve rahmet dileyecek, fatiha gönderecek olanlar için ben... Alış-Veriş Listeme Ekle. Hayat Mektebinden Notlar Hatıralar - Değerlendirmeler. Yâ Rab! Unutma bizi biz unutsak da seni! Bu niyaz ile bitiriyorum anılarımı "Hayat Mektebinden Notlar"ımı. 25.50 TL. Yâ Rab! Andırma biz...