flyfishingwingshootingexpo.com

Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik!

YAYIN TARİHİ 2020-02-17
DOSYA BOYUTU 9,87
ISBN 6059915793
DİL TÜRK
YAZAR Ayşe Şeker Kılıç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ayşe Şeker Kılıç. Okumak Zekai İşlemtamam ile Sayı OyunlarıBu Öğretmen Biraz Değişik! çevrimiçi şimdi çok kolay!

Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Hem de sonbaharın en çamurlu günlerinde bile. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Rakamlarla oynamaya bayılıyor. Ama biz onun gizemli güçlere sahip olduğunu düşünüyoruz. Geçen ders çıkışında bilgisayar oyunu oynarken kendimizi matematik labirentinin içinde bulduk. Hepimiz dört bir yana koşup kaçarken her seferinde çatallı yollar önümüzü kesti. Buradan kurtulmanın tek yolu karşımıza çıkan işlemleri çözüp hazineye ulaşmaktan geçiyordu. Hızlı olmak zorundaydık. Saçımız başımız darmadağın olmuştu. Savaştan çıkmış gibiydik. Labirentten kurtulduğumuzda bizi tebrik ederken sol üst köpek dişi tuhaf bir şekilde parladı. Gözlerimle gördüm. O ise hiçbir şey olmamış gibi yürüyüp gitti. Bu öğretmenle nasıl baş edeceğimizi bilmiyoruz. Ama o süper biri.

...şik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor ... Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik! Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Rakamlarla oynamaya bayılıyor. Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları. Ayşe Şeker Kılıç. Yayınevi: Kanes Yayınları. Sınıfımıza yeni bir ... Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları Bu Öğretmen Biraz Değişik! ... . Yayınevi: Kanes Yayınları. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı. Ad: Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları, Yazar: Ayşe Şeker Kılıç, Yayınevi: Kanes Yayınları, Kategori: Kitap, Detay Kategori: Kitap Çocuk Ve Gençlik Okul Çağı 6-10 Zekai İşlemtamam ile Sayı Oyunları. Sınıfımıza yeni bir öğretmen geldi. Biraz değişik biri. Ayakkabısına varana kadar bembeyaz giyiniyor. Ama üzerinde leke ve kırışıklıktan eser yok. Kendi deyimiyle o bir sayı cambazı....