flyfishingwingshootingexpo.com

Çiçeklerimi Rüzgara Verdim

YAYIN TARİHİ 2019-01-04
DOSYA BOYUTU 11,15
ISBN 6051735122
DİL TÜRK
YAZAR Debbie Macomber
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Çiçeklerimi Rüzgara Verdim PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Debbie Macomber. Okumak Çiçeklerimi Rüzgara Verdim çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bazen, gidiyorum sandığınız yer, vardığınız yer olmaz… Yıl ortasında, hayatının tam orta yerinde Bethanne Hamlin, kızı Annie ve eski eşinin annesi Ruth ile birlikte uzun bir araba yolculuğuna çıkar. Ruth’un liseden mezuniyetinin 50. yılı için Florida’ya gitmektedirler. Uzun zamandır dul bir kadın olan Ruth, gençlik aşkıyla tekrar buluşmak istemektedir. Hem merak içerisindedir, hem de biraz umutludur. Bethanne’in ise eski eşi ve çocuklarının babası Grant ile barışıp barışmama kararını etraflıca düşünmek için zamana ihtiyacı vardır. Bu arada Annie de eski erkek arkadaşına onsuz da muhteşem bir hayat sürebileceğini kanıtlamak istemektedir!Üç kadın işte bu düşünceler ve hayallerle Amerika’nın yollarına düşmüştür. Haritaları ve yol tarifleri vardır ellerinde, ama en iyi planlanmış yolculuk bile eninde sonunda insanı bilinmedik dönemeçlerle karşı karşıya getirebilir…Seattle Blossom Sokağı’ndan ülkenin öbür ucuna uzanan bu yolculuk, bakalım üç kadının hayatını değiştirebilecek midir?

...e Macomber. En iyi intikam yaşamaktır. ... Çiçeklerimi Rüzgara Verdim & Debbie Macomber - Cadının İkizi ... .. Yaşamlarında yeni bir dönemece giren, üç nesilden üç farklı kadının, duygu kokan hikayeleri... İlk yıllarda, belgeyi masaüstünde yayınladık Çiçeklerimi Rüzgara Verdim - Debbie Macomber Çeşitli programlar ve işletim sistemi arasında PDF formatı ve değiştirilmiş belgeler. Merhabalar! Debbie Macomber'ın kitaplarını çok seviyorum. Kendimi iyi hissettiriyor. Bu nedenle ... Çiçeklerimi Rüzgara Verdim Özet - Debbie Macomber ... . Kendimi iyi hissettiriyor. Bu nedenle tüm kitaplarını çıkar çıkmaz alıyorum. Ama hepsini birden tüketmek istemediğimden... Kitabın arka kapağındaki yazı ile kitabın tanıtımına başlayalım... Yaşamlarında yeni bir dönemece giren, üç nesilden üç farklı kadının, duygu kokan hikâyeleri... Bethanne'nin oğlu ve Max favorilerim arasındaydı. Debbie Macomber sevenlerin bir çırpıda okuyacakları bir kitap Çiçeklerimi Rüzgara Verdim. Yeni yazılarımda görüşünceye dek, kendinize iyi bakın. Merhabalar, Doğum günüm de gelen bu güzel kitabı ancak bu hafta okuyup yorumlayabiliyorum. Sayfa Sayısı:462 Yazar: Debbie Macomber Türü: Roman. Yayınevi : Martı Yayınları. En iyi intikam yaşamaktır... Yaşamlarında yeni bir dönemece giren, üç nesilden üç farklı kadının, duygu kokan hikâyeleri... Kaderin size gülmediğini düşünüyorsanız... Çiçek...