flyfishingwingshootingexpo.com

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar

YAYIN TARİHİ 2019-08-17
DOSYA BOYUTU 5,43
ISBN 6052297346
DİL TÜRK
YAZAR Gonca Anıl
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gonca Anıl. Okumak Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor."“Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.”“Bu kız hiç ders çalışmıyor."“Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz."“İşten güçten çok bunaldım, neyi önceleyeceğimi bilemiyorum.”Bu cümleler size de çok tanıdık geliyor mu? O zaman doğru yerdesiniz! Haydi, bunlara hep birlikte çözümler arayalım mı?Kapağı çevirdiğinizde yaşadığınız zorluklar konusunda yalnız olmadığınızı göreceksiniz ve fark edeceksiniz ki bazı sorunların çözümleri ne kadar da kolaymış.Derdimiz ne büyüklere gereksiz yükler yüklemek ne de küçükleri fazlaca yüceltmek. Derdimiz insanı, beni, seni ve bizi anlama çabası…Aile danışmanı Gonca Anıl’ın uzmanlık taslamayan samimi üslubuyla ele aldığı duyguların renkli, keyifli ve bir o kadar da sarsıcı dünyasına hoş geldiniz.

...an alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar kitabına benzeyen Kitabın basım bilgileri ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl... | ragbetkitap.com ... . Adı: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar, diğer kategorisinde 16,8 TL indirimli fiyatı ve PTT Kargo güvencesiyle. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Cezve Kitap. Ürün Puanı 21 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine gir ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar | bkmkitap.com ... .". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". 4.50 €. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Gonca Anıl Cezve Kitap. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın da...