flyfishingwingshootingexpo.com

Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar

YAYIN TARİHİ 2019-08-17
DOSYA BOYUTU 12,62
ISBN 6052297346
DİL TÜRK
YAZAR Gonca Anıl
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Gonca Anıl. Okumak Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar çevrimiçi şimdi çok kolay!

"Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor."“Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.”“Bu kız hiç ders çalışmıyor."“Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz."“İşten güçten çok bunaldım, neyi önceleyeceğimi bilemiyorum.”Bu cümleler size de çok tanıdık geliyor mu? O zaman doğru yerdesiniz! Haydi, bunlara hep birlikte çözümler arayalım mı?Kapağı çevirdiğinizde yaşadığınız zorluklar konusunda yalnız olmadığınızı göreceksiniz ve fark edeceksiniz ki bazı sorunların çözümleri ne kadar da kolaymış.Derdimiz ne büyüklere gereksiz yükler yüklemek ne de küçükleri fazlaca yüceltmek. Derdimiz insanı, beni, seni ve bizi anlama çabası…Aile danışmanı Gonca Anıl’ın uzmanlık taslamayan samimi üslubuyla ele aldığı duyguların renkli, keyifli ve bir o kadar da sarsıcı dünyasına hoş geldiniz.

...dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl... | ragbetkitap.com ... .". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". 17.43 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Marka : Cezve Yayınları. Barkod : 9786052297346. 15.75 TL. "Çocuğum çok huysuz ... Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar | bkmkitap.com ... . Barkod : 9786052297346. 15.75 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Cezve Çocuk. Gonca Anıl. 13.23 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Yayınevi / Marka: Cezve Kitap. Barkod: 9786052297346. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Ürün Adı Hatalı. 14.70 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Yazar : Gonca Anıl Yayınevi : Cezve Kitap Bu kategorideki tüm ürünler. Ürün Adı: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar Ürün Kodu: 010359401 Kitabın Yazarı: Gonca Anıl Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 1.Baskı Kağıt Cinsi: 2.Hamur Çevirmen Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. Açıklama. Yorumlar (0). Etiketler: Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar. 15.75 TL. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". "Oğlum ergenlik dönemine girdi, hiç anlaşamıyoruz.". Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Cezve Kitap - 9786052297346 - Gonca Anıl - - "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.""Evlatlarım beni hiç dinlemiyor Çocuklar ve Çiçek Mezarlıkları-Eğitim Üz... 24,00 TL. Gonca Anıl. "Çocuğum çok huysuz, sürekli hırçın davranıyor.". "Evlatlarım beni hiç dinlemiyor, dediklerimi yapmıyor.". "Bu kız hiç ders çalışmıyor.". Cezve Kitap. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar - Gonca Anıl 508424. 5.0Ortalama Puan. 5. Alış-Veriş Listeme Ekle. Acemi Yetişkinler Güçlü Çocuklar....