flyfishingwingshootingexpo.com

Denizler Altında 20 Bin Fersah

YAYIN TARİHİ 2019-12-02
DOSYA BOYUTU 3,44
ISBN 9752125124
DİL TÜRK
YAZAR Jules Verne
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Denizler Altında 20 Bin Fersah PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okumak Denizler Altında 20 Bin Fersah çevrimiçi şimdi çok kolay!

Doğa Tarihi Müzesinden Profesör Aronnax’tan, ticaret yollarını tehdit eden deniz canavarının yakalanması için düzenlenen bir sefere katılması istenir. Uşağı ile birlikte gemiye binen profesör yaşanan talihsiz bir kaza sonucu deniz canavarıyla tanışır. Bu canavar muhteşem denizaltı Nautilus’tan başkası değildir.Profesör ve arkadaşları, Kaptan Nemo sayesinde kimsenin bilmeye cesaret edemediği denizin derinliklerinin gizemli dünyasını keşfedeceklerdir.

...ille Lieues sous les Mers) deniz hayatı ile ilgili şu satırlan düşünün Bunlar arasında, en iyi bilineni, muhtemelen, Denizler Altında 20 bin Fersahtır ... Denizler Altında 20.000 Fersah Özet - Jules Verne ... . Jules Verne. Tüm Avrupa ve Amerika'nın heyecan ve korkuyla bahsettiği tek bir şey vardı: denizde gemilere saldıran bir canavar. Ve bu canavarı yok etmek için denize açılan bir grup cesur adam... Deniz Altında 20.000 Fersah. Plus Open Rapid Clip Moly Okru. kendisine denizler altında bir dünya kuran Kaptan Nemo olur.Kaptan Nemo sayesinde başka bir dünya olan deniz altını keşfedeceklerdir. Jules Verne in ro ... Denizler Altında 20 Bin Fersah - Ekşi Sözlük ... . kendisine denizler altında bir dünya kuran Kaptan Nemo olur.Kaptan Nemo sayesinde başka bir dünya olan deniz altını keşfedeceklerdir. Jules Verne in romanından uyarlanan oyunda Tufan sonucu dünyanın sular altında kalması ve buzul çağına dönmesi sonucu okyanuslarda maceramız başlıyor. DENİZLER ALTINDA YİRMİ BİN FERSAH KİTAP ÖZETİ. 1866 senesinde bir deniz yarattığı bir çok gemi batırmış. Akşamları fosforlu ışıklar saçıyordu. Geminin kaptanı canavarı görene iki bin dolar vereceği için herkes güvertede canavar gözlüyordu. Denizler Altında 20.000 Fersah, Kaptan Nemo Mr. Arrannox'a inci avına çıkmayı teklif etti. Denizler altında 20 bin fersah - Jules Verne - inkılap - ücretsiz kargo. 25,00 tl. 2 Cilt Takım - Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (20.000, 20 Bin, Yirminbin), Jules Verne. Denizler Altında 20 BDenizler Altında 20 Bin Fersah. Nautilus, Hindistan Burnu yakınından geçerken, bu ülkenin hâlâ esaret altında yaşadığını anlatan Nemo'nun yüzü sapsarı alur. Dram, macera. Yıldız: Kirk Douglas, Peter Lorre, James Mason vb. Denizin Altında 20.000 Fersah, 1954 ABD yapımı bilimkurgu macera filmidir. Her ne kadar resmi açıklamalar olmasa da; bilim adamları ve denizle ilgilenen herkes bu konu ile ilgili bilgi almaya çalışıyor, bu varlığın ne olduğu üzerine tartışıyordu. Jules Verne'in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş... Jules Verne. Jules Verne'in 1870 yılında yayımlanan bu romanında, Kaptan Nemo'nun Nautilus adlı denizaltısıyla yolculuğa çıkıyoruz. Gemilere çarpıp onları batıran dev bir deniz canavarı zannedilen... Nasıl geçecek ki bunun bin türlü mânileri meyanında (arasında) teneffüs için hava tedariki maddesi bu emri muhale (imkânsıza) talik ediyor (bağlıyor) idi. Deniz altından gemiler de yürüdüler. Denizler Altında 20.000 Fersah. Jules Verne · Arunas Yayıncılık · Basım Tarihi : 03 - 2010 · ISBN : 978-605-5575-37-3 · Sayfa Sayısı : 72 · Çevirmen Denizler Altında 20 Bin Fersah-jules Verne....