flyfishingwingshootingexpo.com

Gitme Sana Aşık Oldum

YAYIN TARİHİ 2017-01-24
DOSYA BOYUTU 6,3
ISBN 6053239000
DİL TÜRK
YAZAR Bengü Havva Keskin
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gitme Sana Aşık Oldum PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bengü Havva Keskin. Okumak Gitme Sana Aşık Oldum çevrimiçi şimdi çok kolay!

En büyük aşklar kavgalarla başlar, bazen de tuhaf iddialarla. Bengü Havva Keskin ilk romanı Gitme! Sana Aşık Oldum’da bir yandan genç bir çiftin sıradışı, eğlenceli ve sancılı tanışma öyküsünü anlatırken, diğer yandan “ilk izlenimler”in ne kadar aldatıcı olabileceğinihatırlatıyor bize.Aşkın gözü kör olabilir ama bazen hemen yanıbaşımızda bile olsa, onu göremediğimiz de olur. Romantik komedi tadında bir aşk masalı olan Gitme! Sana Aşık Oldum, bir iddia uğruna gerçekleşen tanışmanın beklenmedik seyrini takip ediyor ve bir kez kaderimize yazılmışsa, gerçek aşktan kaçsak da kurtulamayacağımızı bize gösteriyor.Bu eğlenceli kitap, genç bir yazar olan Bengü Havva Keskin’in ilk romanı. Belki de bu sebeple okuması bu kadar keyifli bir roman. Çünkü tutkular kadar önyargılarla dolu,kurnazlıklarla örülü, ama bir o kadar da saf bir aşk masalı bu. Gitme! Sana Aşık Oldum, sözcüğün tam anlamıyla, yeni nesil bir romantik komedi.Kitap büyük olabilir ama okumaya başladıktan sonrane kadar çabuk bittiğine siz bile şaşıracaksınız!

...ir o kadar da saf bir aşk masalı bu. Gitme! Sana Aşık Oldum, sözcüğün tam anlamıyla, yeni nesil bir romantik komedi ... Gitme Sana Aşık Oldum ... . Bengü Havva Keskin. En büyük aşklar kavgalarla başlar, bazen de tuhaf iddialarla. Bengü Havva Keskin ilk romanı Gitme! Sana Aşık Oldum'da bir yandan genç bir çiftin sıradışı... Gitme! Sana Aşık Oldum, sözcüğün tam anlamıyla, yeni nesil bir romantik komedi.Kitap büyük olabilir ama okumaya başladıktan sonrane kadar çabuk bittiğine siz bile şaşıracaksınız!(Tanıtım B ... Gitme! Sana Aşık Oldum - Bengü Havva Keskin - Wattpad ... .Kitap büyük olabilir ama okumaya başladıktan sonrane kadar çabuk bittiğine siz bile şaşıracaksınız!(Tanıtım Bülteninden). Çünkü tutkular kadar önyargılarla dolu, kurnazlıklarla örülü, ama bir o kadar da saf bir aşk masalı bu. Gitme! Sana Aşık Oldum, sözcüğün tam anlamıyla, yeni nesil bir romantik komedi. Hadi dön tut ellerimi bırakma beni böyle Sen bir ömür boyunca Solo şiir altı Ben sana aşık oldum birtanem Ben seni öyle sevdim gül tanem. Giderim (Artık Seninle Duramam) Yusuf Hayaloğlu. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Gitme Sana Aşık Oldum. Yazar. [Y.y.] Çünkü tutkular kadar önyargılarla dolu, kurnazlıklarla örülü, ama bir o kadar da saf bir aşk masalı bu. Gitme! Sana Aşık Oldum, sözcüğün tam anlamıyla, yeni nesil bir romantik komedi....