flyfishingwingshootingexpo.com

Anadolu’nun SırlarıKitabü’l Esrar fi Anatolia

YAYIN TARİHİ 2019-04-25
DOSYA BOYUTU 7,74
ISBN 6057605078
DİL TÜRK
YAZAR Kerim Kuvetli
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Anadolu’nun SırlarıKitabü’l Esrar fi Anatolia PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kerim Kuvetli. Okumak Anadolu’nun SırlarıKitabü’l Esrar fi Anatolia çevrimiçi şimdi çok kolay!

Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır.Bu kitap, Anadolu’nun sırlarla dolu kadim tarihini keşfetme serüvenine çıkmak isteyenlerin, bilgi karmaşasına boğulmadan, doyurucu üstelik keyifli ve anlaşılabilir bilgiler edinmelerini sağlamak amacıyla yazılmıştır.Okurken, üzerinde yaşadığımız Anadolu topraklarının dünyanın en kadim ve en zengin yeri olduğunu görecek, yüzlerce yeni bilgi edinirken bu topraklar hakkında ne kadar az şey bildiğinizi fark edeceksiniz.

... Bu kitap, Anadolu'nun sırlarla dolu kadim tarihini ... Anadolu'nun Sırları Kitabü'l Esrar Fi Anatolia - Kerim... | Nadir Kitap ... ... Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Bu kitap, Anadolu'nun sırlarla dolu kadim tarihini keşfetme... Anadolu'nun Sırları yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Anadolu'nun Sırları kitabına benzeyen kitaplar. Kitabü'l Esrar fi Anatolia. Baskı tarihi: 2019. ... Anadolu'nun Sırları Kitabü'l Esrar Fi Anatolia ... . Kitabü'l Esrar fi Anatolia. Baskı tarihi: 2019. 28.90 TL. Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Bu kitap, Anadolu'nun sırlarla dolu kadim tarihini... Kitap. Tarih Kitapları. Anadolu'nun Sırları: Kitabü'l Esrar fi Anatolia. 14.28 €. Kitabü'l Esrar fi Anatolia Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Açıklama. 240 sayfa. 13.5x21 cm Ürün Tanıtımı Modern dünyaya miras kalan pek çok icat, keşif ve yeniliğin ilki, Anadolu topraklarında kurulmuş irili ufaklı medeniyetlerde ortaya çıkmıştır. Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevir...