flyfishingwingshootingexpo.com

Kalem Dağı

YAYIN TARİHİ 2020-03-27
DOSYA BOYUTU 11,44
ISBN 6053749684
DİL TÜRK
YAZAR Nilay Dalyan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kalem Dağı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nilay Dalyan. Okumak Kalem Dağı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Şirin mi şirin, küçük mü küçük Kalamus köyü, el yazması kitapları ve dillere destan yazıcılarıyla ünlü. Birbirinden güzel hikâyeler, masallar bu yazıcıların ellerinde kitaplara dönüşüyor. Köyün kalemleri de kalem tamircisi Papir Usta’ya emanet.Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek?Kalem Dağı, Nilay Dalyan’dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye.

...yifli bir hikaye. Köyün kalemleri de kalem tamircisi Papir Usta'ya emanet ... Kalem Dağı | Katalog ... . Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı, Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı, Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye. Yazar Nilay Dalyan'ın 4. çocuk kitabı "Kalem Dağı" sizlerle. Küçüklerin olduğu kadar büy ... Kalem Dağı | bkmkitap.com ... . çocuk kitabı "Kalem Dağı" sizlerle. Küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekeceğini düşündüğüm "Kalem Dağı", Kalamus adında bir köyde geçiyor. 11.20 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle biraz degisecek. Bakalım Papir Usta bu ise ne diyecek? Kalem Dagı, Nilay Dalyan'dan cagdas bir masal, keyifli bir hikaye. 10.64 TL. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının koye gelisiyle biraz degisecek. Bakalım Papir Usta bu ise ne diyecek? Kalem Dagı, Nilay Dalyan'dan cagdas bir masal, keyifli bir hikaye. Kalem Dağı [ Nilay Dalyan ]. Final Kültür Sanat Yayınları. S¸irin mi s¸irin, ku¨c¸u¨k mu¨ ku¨c¸u¨k Kalamus ko¨yu¨, el yazması kitapları ve dillere destan yazıcılarıyla u¨nlu¨. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal keyifli bir hikâye. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı, Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal, keyifli bir hikâye. Kalamus halkının bu mutlu hayatı bir yabancının köye gelişiyle biraz değişecek. Bakalım Papir Usta bu işe ne diyecek? Kalem Dağı Nilay Dalyan'dan çağdaş bir masal keyifli bir hikâye....