flyfishingwingshootingexpo.com

Seksen Günde Devri Alem

YAYIN TARİHİ 2019-10-14
DOSYA BOYUTU 9,35
ISBN 6057982940
DİL TÜRK
YAZAR Jules Verne
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Seksen Günde Devri Alem PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jules Verne. Okumak Seksen Günde Devri Alem çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bilimsel keşiflerin baş döndürücü bir hızla ilerlediği on dokuzuncu yüzyılın ikinci yarısında, teknolojik buluşlar hayatın bütün akışını giderek değiştirmekte, buhar gücüyle çalışan taşıtlar, hayal bile edilmeyen uzakları yakın kılmaktadır. Phileas Fogg’un, sadece seksen günde dünyanın çevresini dolaşabileceği iddiası, serüven tutkusuna dayalı özgüveni olduğu kadar, bilim ve teknolojinin olanaklarına duyulan inancı da yansıtır. Roman birçok kez sahnelenmiş, sinemaya aktarılmış, çizgi filmlere malzeme oluşturmuş, karakterleri tüm dünyada herkesin kahramanları haline gelmiştir.

...efendisidir. Seksen Günde Devri Alem, 20 Kasım'da Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde ... 80 Günde Devri Alem / Jules Verne / Epub, Ebook, Ekitap İndir ... ... Maceraperest Mr. Fogg, uşağı pasaport ile birlikte, dünyanın her köşesini gezip görmek ve bunu rekor bir zamanda... Jules Verne. Phileas Fogg, kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği zengin ve kibar bir İngiliz beyefendisidir. Son derece düzenli bir hayat sürmesiyle ünlüdür. Seksen Günde Devri Alem. Marka : Bilge Kültür Sanat Yayınları. Phileas Fogg, gazetede dünyayı seksen g ... 80 Günde Devr-i Alem İzle | Full İzle, Hd İzle, 720P İzle, Türkçe Dublaj... ... . Marka : Bilge Kültür Sanat Yayınları. Phileas Fogg, gazetede dünyayı seksen günde dolaşmanın mümkün olduğunu okuduğunda arkadaşları ona kahkahalarla güler....