flyfishingwingshootingexpo.com

Sherlock Holmes / Kızıl Dosya

YAYIN TARİHİ 2019-10-09
DOSYA BOYUTU 10,59
ISBN 9752208636
DİL TÜRK
YAZAR Sir Arthur Conan Doyle
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sherlock Holmes / Kızıl Dosya PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Sir Arthur Conan Doyle. Okumak Sherlock Holmes / Kızıl Dosya çevrimiçi şimdi çok kolay!

Dedektiflik ilminin ustası Sherlock Holmes ve onun sadık vakanüvisi John Watson'ı bir araya getiren polisiye roman tarihinin bu en meşhur karşılaşması Sir Arthur Conan Doyle'ın Kızıl Dosya adlı kitabında yer alır. Kitap, okuyucuyu sadece Holmes efsanesinin büyülü dünyasına adım attırmakla kalmaz, onu aynı zamanda Londra'nın sisli, gaz lambalarıyla aydınlatılan sokaklarından alıp Utah'ın güneş altında kavrulan geniş ovalarına doğru heyecanlı bir yolculuğa çıkarır."Hayat renksiz bir yün yumağıysa, bazen o yumağın içinde kırmızı bir iplik belirir, bu, cinayetin sebep olduğu bir kırmızılıktır, bizim görevimiz de bu ipliği ortaya çıkarmak, diğerlerinden ayırmak ve her bir santimini incelemektir.”

...tecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük) ... Kızıl Dosya - İthaki Yayınları ... . | Filtrele. sherlock holmes kızıl dosya. için 52 ürün bulundu. Sir Arthur Conan Doyle'un ünlü kahramanı Sherlock Holmes'ün ilk defa okurla buluştuğu Kızıl Dosya, gelecek birçok maceranın sıfır noktası!.. Sherlock Holmes-Kızıl Dosya. Sherlock Holmes ve Kızıl Dosya (İngilizce orijinal adı:Sherlock Holmes and a Study in Scarlet) 1983 tarihli,Avustralya yapımı,Burbank Films Australia'nın Çizgi klasikler Dizisi için hazırlanan... Yeni arkadaşı Dr. Watson için ise hâlâ en büyük esrar, Sherlock Holme ... Sherlock Holmes'ün İlk Öyküsü: Kızıl Dosya ... ... Yeni arkadaşı Dr. Watson için ise hâlâ en büyük esrar, Sherlock Holmes'un ta kendisi. Ian Edginton ve I.N.J. Culbard tarafından uyarlanan bu dört Arthur Conan Doyle klasiğinden ilki Kızıl Dosya'yı... Sir Arthur Conan Doyle. *Renksiz hayat çilesinin içinden kızıl bir cinayet ipliği geçer... ...ve bizim görevimiz onu çözmektir!* Kana bulanmış odada bir ceset bulunur ama üzerinde tek çizik bile yoktur. Arthur Conan Doyle, Kızıl Dosya'da Brixton Caddesi'nde işlenen bir cinayeti ve duvara kanla yazılı "Tüm Sherlock Holmes hikâyelerini okudum… her biri İngiliz edebiyatında daimi yerleri olan eserler." Sherlock Holmes Kızıl Soruşturma. 162 Sayfa · 2016 · 653 KB · 5,084 İndirme· Türkçe. Classic short stories of Sherlock Holmes now available in a separate, attractively priced ... Sir Arthur Conan Doyle. "Her...