flyfishingwingshootingexpo.com

Ergen Psikolojisi ve İletişimAnne-Baba ve Öğretmenler İçin

YAYIN TARİHİ 2019-09-02
DOSYA BOYUTU 5,98
ISBN 6057699022
DİL TÜRK
YAZAR Rukiye Karaköse
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Ergen Psikolojisi ve İletişimAnne-Baba ve Öğretmenler İçin PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Rukiye Karaköse. Okumak Ergen Psikolojisi ve İletişimAnne-Baba ve Öğretmenler İçin çevrimiçi şimdi çok kolay!

Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak, bireysel farklılıkları gözetmek, baskıdan kaçınmak, uygun iletişim ortamı hazırlamak ve iyi bir model olmaktır. Ergenle kurulacak iletişimin niteliği çok önemlidir. Çünkü bu fırtınalı dönemde psikolojik sorunların artması beklenir. Örneğin; başkaldırma ve başına buyruk olma eğilimi çeşitli etkenlerle o kadar ileri gidebilir ki ergenle ailesi arasındaki bağ kopacak duruma gelebilir. Okul başarısızlığı, okuldan kaçma, kendini olumsuz davranışlara kaptırma ortaya çıkabilir. İşte böylesi bir dönemde ergenin, kendisine yardım ve rehberlik edecek, güveneceği bir yetişkine ihtiyacı vardır. 

...nin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum devamını oku ... Anne Baba ve Öğretmenler İçin Ergen Psikolojisi ve İletişim - %35... ... .. Kategori : Çocuk Psikolojisi. Bunun yolu da ergenlik psikolojisini anlayıp buna göre onlarla iletişim kurmamızdan geçer. ve İletişim" adlı kitabını, anne babalara ve eğitmenlere ergenlerin dünyasını anlamaları için hazırladı. 10.14 TL. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak... Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin f ... Anne-Baba ve Öğretmenler İçin Ergen Psikolojisi ve İletişim ... ... Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak, bireysel farklılıkları... Müşteri Hizmetleri : 0212 909 9551. İletişim. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum... Rukiye Karaköse tarafından kaleme alınan Ergen Psikolojisi ve İletişim & Anne-Baba ve Öğretmenler İçin Pdf Oku isimli 144 sayfadan oluşan kitap; RAĞBET YAYINLARI yayınevinin... 9.10 TL. Anne-Baba ve Öğretmenler İçin Ergen Psikolojisi ve İletişim-Rağbet Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle... Bireysel ve Örgütsel Stres Yönetimi pdf oku 1 gün önce Psikoloji. ...Gezi Kitapları İletişim - Medya İslam Kişisel Gelişim Müzik Psikoloji Sınavlara Hazırlık Siyaset Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında... 8.71 TL. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak... Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak, bireysel farklılıkları... 10.80 TL. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak... 9.10 TL. Anne-baba ve öğretmenler açısından önemli olan noktalar; ergenin gelişim özelliklerinin farkında olmak, onun her açıdan yeni gelişimlere uyum sağlamasına yardımcı olmak......